Vôňa do vysávača – horská lúka granulovaná Jolly

Vôňa do vysávača granulovaná - Horská lúka, kvetinová vôňa, ktorá uvoľňuje napätie. Počas vysávania prevonia Váš byt alebo kanceláriu... viac informácií »
Vôňa do vysávača - horská lúka granulovaná
Vôňa do vysávača granulovaná - Horská lúka, kvetinová vôňa, ktorá uvoľňuje napätie. Počas vysávania prevonia Váš byt alebo kanceláriu...

Vôňa do vysávača granulovaná – Horská lúka, kvetinová vôňa, ktorá uvoľňuje napätie. Počas vysávania prevonia Váš byt alebo kanceláriu príjemnou a sviežou vôňou. Je vyrobená z prírodných materiálov a má antibakteriálne vlastnosti. Balenie obsahuje 5 ks. Každé vrecko obsahuje 20g vône.
Granule vône vysypte alebo vysajte pred prvým vysávaním do nového filtračného vrecka. Po výmene vrecka vo vysávači použite nové balenie vône. Veľmi kvalitné vzduchotesné balenie zaistí dlhú trvanlivosť nerozbalenej vône!
Viete ako sa vône používajú a ako sa rozdeľujú? Prečítajte si náš článok: Ako používať vône do vysávača? Tento vynikajúci produkt možno získať bez ťažkostí tu u nás v známej rubrike vône do vysávačov. Pozrite sa na úplne nové produkty z tejto kateógrie v bezva akcii! Nebojte, v ponuke toho máme viac, preskúmajte u nás tiež viac tovaru od dodávateľa Jolly. Ich výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu. Známy dodávateľ Jolly poskytuje špičkový sortiment. Presvedčte sa!

Žiadaný produkt Vôňa do vysávača - horská lúka granulovaná Jolly od dodávateľa s dlhou históriou Jolly môžete získať aktuálne na webe za extra cenu! V súčasnosti za cenu 4 EUR.