Vôňa do vysávača Jolly – perličky more

Vôňa do vysávača - perličky, More, 3 ks v blistru. Počas vysávania prevonia Váš byt alebo kanceláriu príjemnou a sviežou vôňou. Návod na... viac informácií »
Vôňa do vysávača Jolly - perličky
Značka: Jolly
2 EUR
Overiť dostupnosť »
Vôňa do vysávača - perličky, More, 3 ks v blistru. Počas vysávania prevonia Váš byt alebo kanceláriu príjemnou a sviežou vôňou. Návod na...

Vôňa do vysávača – perličky, More, 3 ks v blistru.
Počas vysávania prevonia Váš byt alebo kanceláriu príjemnou a sviežou vôňou.
Návod na použitie: Perličky vône vysypte alebo vysajte pred prvým vysávaním do nového filtračného vrecka. Po výmene vrecka vo vysávači použite nové balenie vône.
Viete ako sa vône používajú a ako sa rozdeľujú? Prečítajte si náš článok: Ako používať vône do vysávača? Obľúbený a kvalitný produkt môžete zaobstarať práve na stránkach v rubrike vône do vysávačov! Pripravili sme akčné výrobky v spomínanej kategórii v bezva akcii! To však nie je všetko, u nás ponúkame viac. Máme v ponuke tiež viac osvedčeného tovaru od dodávateľa Jolly. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu. Predný výrobca Jolly môže ponúknuť top sortiment

Obľúbený tovar Vôňa do vysávača Jolly - perličky more od značky s dobrým menom Jolly získate teraz v ponuke za super cenu. V súčasnosti je k dispozícii za 2 EUR.