Vôňa do vysávača – kokos granulovaná Jolly

Vôňa do vysávača granulovaná - Kokos, opojná vôňa trópov. Počas vysávania prevonia Váš byt alebo kanceláriu príjemnou a sviežou vôňou. Je... viac informácií »
Vôňa do vysávača -
Značka: Jolly
4 EUR
Overiť dostupnosť »
Vôňa do vysávača granulovaná - Kokos, opojná vôňa trópov. Počas vysávania prevonia Váš byt alebo kanceláriu príjemnou a sviežou vôňou. Je...

Vôňa do vysávača granulovaná – Kokos, opojná vôňa trópov. Počas vysávania prevonia Váš byt alebo kanceláriu príjemnou a sviežou vôňou. Je vyrobená z prírodných materiálov a má antibakteriálne vlastnosti. Balenie obsahuje 5 ks. Každé vrecko obsahuje 20g vône.
Granule vône vysypte alebo vysajte pred prvým vysávaním do nového filtračného vrecka. Po výmene vrecka vo vysávači použite nové balenie vône. Veľmi kvalitné vzduchotesné balenie zaistí dlhú trvanlivosť nerozbalenej vône!
Viete ako sa vône používajú a ako sa rozdeľujú? Prečítajte si náš článok: Ako používať vône do vysávača? Tento žiadaný produkt možno zakúpiť ľahko na webe v známej sekcii vône do vysávačov! Získajte zľavnené výrobky v spomínanej rubrike jednoducho online! Populárny výrobca medzi zákazníkmi Jolly dlhodobo poskytuje skvelé výrobky Presvedčte sa.

Veľmi obľúbený produkt Vôňa do vysávača - kokos granulovaná Jolly od poprednej značky Jolly je možné nakúpiť práve teraz na našej webovej stránke za rozumné peniaze. Teraz získate od 4 EUR.