robot-vysavac.sk

Vôňa do vysávača – levanduľa granulovaná Jolly

Tento vynikajúci produkt Vôňa do vysávača - levanduľa granulovaná Jolly od spoločnosti s dlhoročnou tradíciou Jolly ľahko zoženiete práve teraz na našej webovej stránke za rozumné peniaze! Teraz nakúpite za 3,72 EUR. EAN: 8595102330039
Vôňa do vysávača - levanduľa
Overiť dostupnosť »
Značka: Jolly
3,72 EUR

Popis produktu

Vôňa do vysávača granulovaná – Levanduľa, má liečivé a osviežujúce účinky.Počas vysávania prevonia Váš byt alebo kanceláriu príjemnou a sviežou vôňou. Je vyrobená z prírodných materiálov a má antibakteriálne vlastnosti. Balenie obsahuje 5 ks.
Granule vône vysypte alebo vysajte pred prvým vysávaním do nového filtračného vrecka. Po výmene vrecka vo vysávači použite nové balenie vône.Luxíkova dobrá rada:Vôňa je vďaka kvalitnému baleniu veľmi intenzívna (parfum nevyvetráva skladovaním). Pre klasické vysávače odporúčame použiť iba polovicu obsahu vrecka a až v prípade zníženia intenzity parfumu (po niekoľkonásobnom vysávaní) dosypte zvyšok vrecka.Rozbalené vrecko dôkladne uzavrite zložením a zaistite napríklad kancelárskou svorkou, aby parfum nevyvetrával.Vôňa pri vysávaní bude príjemne intenzívna a zároveň ušetríte. Veľmi kvalitné a vzduchotesné balenie zaistí dlhú trvanlivosť nerozbalenej vône!
Viete ako sa vône používajú a ako sa rozdeľujú? Prečítajte si náš článok: Ako používať vône do vysávača?