Vôňa do vysávača – medovka granulovaná Jolly

Vôňa do vysávača granulovaná - Medovka. Počas vysávania prevonia Váš byt alebo kanceláriu príjemnou a sviežou vôňou. Je vyrobená z prírodných... viac informácií »
Vôňa do vysávača - medovka
Značka: Jolly
4 EUR
Overiť dostupnosť »
Vôňa do vysávača granulovaná - Medovka. Počas vysávania prevonia Váš byt alebo kanceláriu príjemnou a sviežou vôňou. Je vyrobená z prírodných...

Vôňa do vysávača granulovaná – Medovka. Počas vysávania prevonia Váš byt alebo kanceláriu príjemnou a sviežou vôňou. Je vyrobená z prírodných materiálov a má antibakteriálne vlastnosti.
Balenie obsahuje 5 ks. Každé vrecko obsahuje 20g vône.
Granule vône vysypte alebo vysajte pred prvým vysávaním do nového filtračného vrecka. Po výmene vrecka vo vysávači použite nové balenie vône. Veľmi kvalitné vzduchotesné balenie zaistí dlhú trvanlivosť nerozbalenej vône!
Viete ako sa vône používajú a ako sa rozdeľujú? Prečítajte si náš článok: Ako používať vône do vysávača?
Tento žiadaný produkt Vôňa do vysávača – medovka granulovaná môžete dostať taktiež tu na webe v známej sekcii vône do vysávačov! Nájdite si ostatné produkty v spomínanej rubrike za outletovú cenu! Nebojte, máme toho viac, máme v ponuke tiež ďalší skvelý tovar od dodávateľa Jolly. Ich výber nájdete pod popisom tohto produktu. Populárny dodávateľ Jolly pre svojich zákazníkov predáva špičkové produkty

Tento najpredávanejší výrobok Vôňa do vysávača - medovka granulovaná Jolly od dodávateľa tovaru Jolly máte možnosť získať aktuálne na webe za skvelú cenu! Na našej stránke za 4 EUR.