robot-vysavac.sk

Vôňa do vysávača – škorica granulovaná Jolly

Tento neodolateľný tovar Vôňa do vysávača - škorica granulovaná Jolly od známeho popredného výrobcu Jolly máte možnosť nájsť práve teraz u nás v zľave. V akcii za 3,72 EUR. EAN: 8594039820637
Vôňa do vysávača - škorica granulovaná
Overiť dostupnosť »
Značka: Jolly
3,72 EUR

Popis produktu

5 ks vôní do vysávača, granulovaných s vôňou škorice.
Počas vysávania prevonia Váš byt alebo kanceláriu príjemnou a sviežou vôňou, ktorá má zároveň dezinfekčné účinky. Je vyrobená z prírodných materiálov a má antibakteriálne vlastnosti. Tým, že ju používate neškodíte sebe ani prírode.
Ako ju použiť?Granule vône vysypte alebo vysajte pred prvým vysávaním do nového filtračného vrecka. Po výmene vrecka vo vysávači použite nové balenie vône.Luxíkova dobrá rada:Vôňa je vďaka kvalitnému baleniu veľmi intenzívna (parfum nevyvetráva skladovaním). Pre klasické vysávače odporúčame použiť iba polovicu obsahu vrecka a až v prípade zníženia intenzity parfumu (po niekoľkonásobnom vysávaní) dosypte zvyšok vrecka.Rozbalené vrecko dôkladne uzavrite zložením a zaistite napríklad kancelárskou svorkou, aby parfum nevyvetrával.Vôňa pri vysávaní bude príjemne intenzívna a zároveň ušetríte.
Veľmi kvalitné vzduchotesné balenie zaistí dlhú trvanlivosť nerozbalenej vône!
Viete ako sa vône používajú a ako sa rozdeľujú? Prečítajte si náš článok: Ako používať vône do vysávača?
Obsah balenia: 5x 20g