Vôňa do vysávača – škorica granulovaná Jolly

5 ks vôní do vysávača, granulovaných s vôňou škorice. Počas vysávania prevonia Váš byt alebo kanceláriu príjemnou a sviežou vôňou, ktorá má... viac informácií »
Vôňa do vysávača - škorica granulovaná
Značka: Jolly
4 EUR
Overiť dostupnosť »
5 ks vôní do vysávača, granulovaných s vôňou škorice. Počas vysávania prevonia Váš byt alebo kanceláriu príjemnou a sviežou vôňou, ktorá má...

5 ks vôní do vysávača, granulovaných s vôňou škorice.
Počas vysávania prevonia Váš byt alebo kanceláriu príjemnou a sviežou vôňou, ktorá má zároveň dezinfekčné účinky. Je vyrobená z prírodných materiálov a má antibakteriálne vlastnosti. Tým, že ju používate neškodíte sebe ani prírode.
Ako ju použiť?Granule vône vysypte alebo vysajte pred prvým vysávaním do nového filtračného vrecka. Po výmene vrecka vo vysávači použite nové balenie vône.
Veľmi kvalitné vzduchotesné balenie zaistí dlhú trvanlivosť nerozbalenej vône!
Viete ako sa vône používajú a ako sa rozdeľujú? Prečítajte si náš článok: Ako používať vône do vysávača?
Obsah balenia: 5x 20g
Tento lacný produkt Vôňa do vysávača – škorica granulovaná Jolly možno zohnať ľahko na našich stránkach v známej rubrike vône do vysávačov! Pozrite sa na úplne nové výrobky z tejto populárnej kategórie za parádnu cenu.

Tento neodolateľný tovar Vôňa do vysávača - škorica granulovaná Jolly od známeho popredného výrobcu Jolly máte možnosť nájsť práve teraz u nás v zľave. V akcii za 4 EUR.