Vôňa do vysávačov Sencor – oceán

Veľmi žiadaný tovar môžete dostať ešte tu u nás zaradený v sekcii vône do vysávačov. Nájdite si skvelé produkty v spomínanej kategórii na pár... viac informácií »
Vôňa do vysávačov Sencor -
Značka: Sencor
3,54 EUR
Overiť dostupnosť »
Veľmi žiadaný tovar môžete dostať ešte tu u nás zaradený v sekcii vône do vysávačov. Nájdite si skvelé produkty v spomínanej kategórii na pár...

Veľmi žiadaný tovar môžete dostať ešte tu u nás zaradený v sekcii vône do vysávačov. Nájdite si skvelé produkty v spomínanej kategórii na pár kliknutí! Naša ponuka je široká, preskúmajte u nás taky ďalšie skvelé kúsky od značky Sencor. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.
Vonné tyčinky určené do vreckových aj bezvreckových vysávačov (vôňa oceánu).Príjemne prevonia priestor počas vysávania.Je účinná predovšetkým pri vysávaní zvieracej srsti.
Jednoduchá aplikácia – vhoďte 1 ks vonnej tyčinky priamo do vrecka alebo nádoby na prach.Jedno balenie obsahuje 5 ks vonných tyčiniek rovnakej vône.
Ako použiť vône do vysávačov?

Kvalitný a veľmi žiadaný tovar Vôňa do vysávačov Sencor - oceán od dodávateľa so skvelou povesťou Sencor ľahko nájdete momentálne na webe za výpredajovú cenu! Cena už od 3,54 EUR.