Vône do vysávača Jolly – jahoda

Vôňa do vysávača - perličky, Jahoda, 3 ks v blistru. Počas vysávania prevonia Váš byt alebo kanceláriu príjemnou a sviežou vôňou. Návod na... viac informácií »
Vône do vysávača Jolly -
Značka: Jolly
2 EUR
Overiť dostupnosť »
Vôňa do vysávača - perličky, Jahoda, 3 ks v blistru. Počas vysávania prevonia Váš byt alebo kanceláriu príjemnou a sviežou vôňou. Návod na...

Vôňa do vysávača – perličky, Jahoda, 3 ks v blistru.
Počas vysávania prevonia Váš byt alebo kanceláriu príjemnou a sviežou vôňou.
Návod na použitie:Perličky vône vysypte alebo vysajte pred prvým vysávaním do nového filtračného vrecka. Po výmene vrecka vo vysávači použite nové balenie vône.
Viete ako sa vône používajú a ako sa rozdeľujú? Prečítajte si náš článok: Ako používať vône do vysávača? Výnimočný a žiadaný produkt Vône do vysávača Jolly – jahoda ide kúpiť práve teraz na našom webe v známej sekcii vône do vysávačov. Vyhľadajte si podobné produkty zo spomínanej sekcie jednoducho online. Možno hľadáte niečo iné, náš sortiment je ale široký. U nás v ponuke totiž nájdete ďalšie vybrané produkty od značky Jolly. Ich zoznam nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Obľúbený dodávateľ Jolly má k dispozícii prémiový sortiment.

Tento unikátny produkt Vône do vysávača Jolly - jahoda od kvalitného výrobcu Jolly ľahko môžete nájsť práve za najnižšiu cenu! Práve teraz za cenu 2 EUR.