Vrecká do centrálneho vysávača Electrolux

Veľa podarený produkt môžete kúpiť jednoducho tu a teraz na našom webe v populárnej kateogrii vrecká do vysávačov. Teraz získate výnimočné... viac informácií »
Vrecká do centrálneho vysávača
Veľa podarený produkt môžete kúpiť jednoducho tu a teraz na našom webe v populárnej kateogrii vrecká do vysávačov. Teraz získate výnimočné...

Veľa podarený produkt môžete kúpiť jednoducho tu a teraz na našom webe v populárnej kateogrii vrecká do vysávačov. Teraz získate výnimočné produkty z našej kategórie za výpredajovú cenu. Dodávateľ Electrolux poskytuje pre svojich zákazníkov top sortiment Majte svoje obľúbené produkty vždy po ruke!
Tri vrecká do centrálneho vysávačov značky Electrolux.Vhodné pre modely:Electrolux ZCV 845, 850, 855, 860, 870, 875Rozmery skladaného vrecka:výška vrecka 575 mmšírka vrecka 255 mmšírka kartónu 127 mmvýška kartónu 158 mmpriemer otvoru bez gumičky 52 mm

Veľa žiadaný tovar Vrecká do centrálneho vysávača Electrolux pochádzajúce od značky Electrolux máte možnosť získať práve dnes za akčnú cenu! Teraz si môžete kúpiť za 24 EUR.