Vrecká do vysávača Electrolux ES17

Originálne vrecká do vysávačov AEG/Electrolux z netkanej textílie v balení po  5 ks + 1 motorový filter  Vhodné pre vysávače:Electrolux Energica ZS... viac informácií »
Vrecká do vysávača Electrolux
Originálne vrecká do vysávačov AEG/Electrolux z netkanej textílie v balení po  5 ks + 1 motorový filter  Vhodné pre vysávače:Electrolux Energica ZS...

Originálne vrecká do vysávačov AEG/Electrolux z netkanej textílie v balení po  5 ks + 1 motorový filter 
Vhodné pre vysávače:Electrolux Energica ZS 200Electrolux Energica ZS 201Electrolux Energica ZS 202Electrolux Energica ZS 202Electrolux Energica ZS 206Electrolux Energica ZS 210B-Electrolux Energica ZS 220B-Electrolux Energica ZS 230B+
AEG Vampyrette 2.0  AS 201Netkaná textília vám zaistí vysokú kvalitu filtrácie vzduchu, pevnosť vrecka, odolnosť voči pretrhnutiu v prípade nasatia zvyškovej tekutiny alebo ostrých predmetov.Ideálne riešenie pre váš vysávač značky AEG/Electrolux.
Tento kvalitný výrobok Vrecká do vysávača Electrolux ES17 získate okrem iného tu na našom webe umiestnený v rubrike vrecká do vysávačov. Teraz si môžete kúpiť ďalšie kusy z tejto známej sekcie za neuveriteľne výhodnú cenu! Tým ale však naša ponuka nekončí, nebojte, v ponuke toho máme viac. Preskúmajte u nás tiež viac výrobkov od dodávateľa Electrolux. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke.

Kvalitný a veľmi žiadaný produkt Vrecká do vysávača Electrolux ES17 od popredného výrobcu Electrolux ľahko môžete získať na našich stránkach za super cenu! Teraz nakúpite za 5 EUR.