robot-vysavac.sk

Vrecká do vysávača JOLLY 1SBAG 6 ks

Veľmi obľúbený produkt Vrecká do vysávača JOLLY 1SBAG 6 ks pochádzajúce od značky Jolly k dostaniu tu za super peniaze! Výhodne za cenu 7,84 EUR. EAN: 8595102360593
Vrecká do vysávača JOLLY 1SBAG
Overiť dostupnosť »
Značka: Jolly
7,84 EUR

Popis produktu

Vrecká do vysávača z viacvrstvového filtračného papiera značky JOLLY použiteľné do širokej škály vysávačov. Balenie obsahuje 6 kusov vreciek + mikrofilter a motorový filter! Ako bonus získate aj vôňu do vysávača ako darček!
Vzorku vône zdarma, ktorý nájdete v tomto balení vreciek, vložte alebo vsypte (záleží na druhu vône) do prázdneho vrecka pred vysávaním. Granulované vône môžete jednoducho vysypať na zem a vysať.   Ďalšie vône na spríjemnenie vysávania a osvieženie vzduchu v byte alebo kancelárií dodávame vo forme granuliek, tyčiniek či voňavých perličiek. Stačí si vybrať tu, ktorá je pre vás tá najpríjemnejšia….
Vrecká sú vhodné ako alternatíva k originálnym vreckám do vysávača Electrolux E200-
Manipulácia s plnými vreckami:Vrecká sú pozdĺžne skladané, pre väčší objem vysatých nečistôt. Sú tiež vybavené hygienickým uzáverom, ktorý Vám uľahčí manipuláciu s plným sáčkom.
Jednoduchým povytiahnutím závere na kartónovej hlave vrecka smerom nahor – pred vybratím vrecka z vysávača – uzatvorte nasávací otvor sáčku a zabránite tak úniku prachu pri jeho vyberaní z vysávača a vkladanie do komunálneho odpadu. 
Kvalita vreciek do vysávača JOLLY je dlhodobo na veľmi vysokej úrovni, overená veľkými odberateľmi v celej ČR i zahraničí. Nekupujete mačku vo vreci!
POZOR! Tieto vrecká nepoužívajte na odsávanie stavebného prachu (vŕtanie, brúsenie, murárske práce) ani do nich nevysávajte popol z krbu! Môže dôjsť ku zničeniu Vášho vysávača.