robot-vysavac.sk

Vrecká do vysávača Jolly 2SBAG MAX

Unikátny a žiadaný produkt Vrecká do vysávača Jolly 2SBAG MAX od výrobcu so skvelou povesťou Jolly pohodlne dostanete tu a teraz práve za skvelú cenu. Teraz za akčnú cenu 9,81 EUR. EAN: 8595102330459
Vrecká do vysávača Jolly
Overiť dostupnosť »
Značka: Jolly
9,81 EUR

Popis produktu

Vrecká do vysávača z viacvrstvovej netkanej textílie značky JOLLY, vhodné pre rad Electrolux / AEG ULTRA ONE s objemom vrecka 5l. Tieto vrecká môžete použiť ako alternatívu k originálnym sáčkam Electrolux E210 / UMP1 (veľké balenie 8 ks).
Vzorku vône zdarma, ktorý nájdete v tomto balení vreciek, vložte alebo vsypte (záleží na druhu vône) do prázdneho vrecka pred vysávaním. Granulované vône môžete jednoducho vysypať na zem a vysať.   Ďalšie vône na spríjemnenie vysávania a osvieženie vzduchu v byte alebo kancelárií dodávame vo forme granuliek, tyčiniek či voňavých perličiek. Stačí si vybrať tu, ktorá je pre vás tá najpríjemnejšia….
Upozornenie:Aj keď na tele Vášho vysávača nájdete symbol – S-bag®, ktorý určuje presný typ vrecka, musíme Vás upozorniť na odlišnosť v jeho prevedení.
Pre typ vysávače Electrolux / AEG – Ultra One s príkonom 2 200 W vyvinula spoločnosť Electrolux nový typ vreciek S-bag®. Tieto vrecká sú objemovo väčšie (o 1,4 litra) a v porovnaní s klasickými vrecky S-bag® sú stranovo otočené.Viac sa dočítate v článku o rozdieloch medzi vrecky S-BAG.
Vrecká značky JOLLY veľkostne i tvarovo zodpovedajú originálnym sáčkam Electrolux.
Použitie klasických vreciek s-bag z filtračného papiera neodporúčame! Jednak sa Vám zmenší objem vrecka a ďalej hrozí nebezpečenstvo pretrhnutia. Značne sa zvyšuje riziko znehodnotenia Vášho vysávača.
Manipulácia s plnými vreckami:Vrecká sú pozdĺžne skladané, pre väčší objem vysatých nečistôt. Sú tiež vybavené hygienickým uzáverom, ktorý Vám uľahčí manipuláciu s plným sáčkom.Jednoduchým povytiahnutím uzáveru na kartónovej hlave vrecka smerom nahor – pred vybratím vrecka z vysávača – uzatvorte nasávací otvor sáčku a zabránite tak úniku prachu pri jeho vyberaní z vysávača a vkladanie do komunálneho odpadu.
Kvalita vreciek do vysávača JOLLY je dlhodobo na veľmi vysokej úrovni, overená veľkými odberateľmi v celej ČR i zahraničí. Nekupujete mačku vo vreci!

POZOR! Tieto vrecká nepoužívajte na odsávanie stavebného prachu (vŕtanie, brúsenie, murárske práce) ani do nich nevysávajte popol z krbu! Môže dôjsť ku zničeniu Vášho vysávača.
Výhody vreciek z netkanej textílie:
Vyššia pevnosť –  vrecka sú podstatne pevnejšie, v prípade nasatia kamienkov či ostrejších predmetov, tak nedochádza k ich pretrhnutiu. Odolnosť pri nasatí vody – nasatá zvyšková tekutina papierové vrecko navlhčí a oslabené miesto je vysoko náchylné k pretrhnutiu. Vrecká z netkanej textílie túto vlastnosť eliminujú. Lepšia filtračná schopnosť – syntetický materiál vrecka do vysávača zaistí lepšiu kvalitu filtrácie (odfiltruje až 99% častíc o veľkosti jeden mikrón), a to až o 40% viac oproti papierovému vrecku.  Väčší objem – vďaka netkanej textílii sa vrecko prispôsobí svojmu priestoru a nasaje minimálne o 15% viac nečistôt než papierové vrecko. Dlhšia životnosť – postupným naplnením papierového vrecka klesá jeho filtračná schopnosť. U vrecka z netkanej textílie nedochádza k upchávaniu pórov a vrecká tým poskytujú až o 50% dlhšiu životnosť a tak neznižujú účinnosť vysávania.