robot-vysavac.sk

Vrecká do vysávača JOLLY A2

Akčný a v zľave produkt Vrecká do vysávača JOLLY A2 od populárneho výrobcu Jolly môžete získať aktuálne v našej ponuke v bezva akcii! Cena už od 7,40 EUR. EAN: 8595102360029
Vrecká do vysávača JOLLY
Overiť dostupnosť »
Značka: Jolly
7,40 EUR

Popis produktu

Máte doma staršie vysávač AEG Vampyr, ktorý stále dobre slúži? Potom doň potrebujete vrecká!
Tieto alternatívne vrecká sú vyrobené z viacvrstvového filtračného papiera, ktorý zabezpečí vysokú mieru filtrácie. Príruba týchto vrecúšok je vybavená hygienickým uzáverom, ktorý vám uľahčí manipuláciu so zaplneným vreckom. Stačí ho uzavrieť a už ani smietka prachu nebude mať šancu uniknúť. Alergici vám budú vďační!
V balení nájdete päť vrecúšok + mikrofilter k zastrihnutia. Ako bonus navyše získate vôňu do vysávača zadarmo. Tak neváhajte a vysávajte!
Vzorku vône zdarma, ktorý nájdete v tomto balení vreciek, vložte alebo vsypte (záleží na druhu vône) do prázdneho vrecka pred vysávaním. Granulované vône môžete jednoducho vysypať na zem a vysať.   Ďalšie vône na spríjemnenie vysávania a osvieženie vzduchu v byte alebo kancelárií dodávame vo forme granuliek, tyčiniek či voňavých perličiek. Stačí si vybrať tu, ktorá je pre vás tá najpríjemnejšia….