Vrecká do vysávača JOLLY A3

Máte doma vysávač AEG/Electrolux a potrebujete k nemu alternatívné - lacné vrecká? Potom ste tu správne! Vrecká sú vyrobené z viacvrstvého... viac informácií »
Vrecká do vysávača JOLLY
Značka: Jolly
7 EUR
Overiť dostupnosť »
Máte doma vysávač AEG/Electrolux a potrebujete k nemu alternatívné - lacné vrecká? Potom ste tu správne! Vrecká sú vyrobené z viacvrstvého...

Máte doma vysávač AEG/Electrolux a potrebujete k nemu alternatívné – lacné vrecká? Potom ste tu správne!
Vrecká sú vyrobené z viacvrstvého filtračného papiera a príruba vrecka je vybavená hygienickým uzáverom. Tento uzáver po naplnení sáčku jednoduchým povytiahnutím uzavrite a zabránite tak úniku nečistôt pri výmene sáčkov. Ani alergici nič nespoznajú!
Vzorku vône zdarma, ktorý nájdete v tomto balení vreciek, vložte alebo vsypte (záleží na druhu vône) do prázdneho vrecka pred vysávaním. Granulované vône môžete jednoducho vysypať na zem a vysať.   Ďalšie vône na spríjemnenie vysávania a osvieženie vzduchu v byte alebo kancelárií dodávame vo forme granuliek, tyčiniek či voňavých perličiek. Stačí si vybrať tu, ktorá je pre vás tá najpríjemnejšia…. Tento výnimočný produkt ide získať v pohode tu na našom webe v známej kategórii vrecká do vysávačov! Zaobstarajte si kvalitné produkty zo spomínanej kategórie za outletovú cenu. Treba hľadáte niečo iné, naša ponuka je široká! Máme v ponuke však ďalší preverený tovar od značky Jolly. Ich zoznam nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Obľúbený dodávateľ Jolly má k dispozícii špičkové produkty.

Tento kvalitný a žiadaný produkt Vrecká do vysávača JOLLY A3 od našej známej značky Jolly máte možnosť dostať práve teraz v našej ponuke za neuveriteľne výhodnú cenu! Na našich stránkach za 7 EUR.