robot-vysavac.sk

Vrecká do vysávača JOLLY A3

Tento kvalitný a žiadaný produkt Vrecká do vysávača JOLLY A3 od našej známej značky Jolly máte možnosť dostať práve teraz v našej ponuke za neuveriteľne výhodnú cenu! Na našich stránkach za 7,40 EUR. EAN: 8595102360012
Vrecká do vysávača JOLLY
Overiť dostupnosť »
Značka: Jolly
7,40 EUR

Popis produktu

Máte doma vysávač AEG/Electrolux a potrebujete k nemu alternatívné – lacné vrecká? Potom ste tu správne!Balenie obsahuje 5 ks sáčkov z filtračného papiera, mikrofilter na zastrihnutie a vzorku vône do vysávača ZADARMO.
Vrecká sú vyrobené z viacvrstvého filtračného papiera a príruba vrecka je vybavená hygienickým uzáverom. Tento uzáver po naplnení sáčku jednoduchým povytiahnutím uzavrite a zabránite tak úniku nečistôt pri výmene sáčkov. Ani alergici nič nespoznajú!
Vzorku vône zdarma, ktorý nájdete v tomto balení vreciek, vložte alebo vsypte (záleží na druhu vône) do prázdneho vrecka pred vysávaním. Granulované vône môžete jednoducho vysypať na zem a vysať.  Ďalšie vône na spríjemnenie vysávania a osvieženie vzduchu v byte alebo kancelárií dodávame vo forme granuliek, tyčiniek či voňavých perličiek. Stačí si vybrať tu, ktorá je pre vás tá najpríjemnejšia….