Vrecká do vysávača JOLLY A5

Alternatívné vrecká pre staršie vysávače AEG vyrobené z viacvrstvého filtračného papieru. K tomu navyše mikrofilter a vôňa do vysávača... viac informácií »
Vrecká do vysávača JOLLY
Značka: Jolly
5 EUR
Overiť dostupnosť »
Alternatívné vrecká pre staršie vysávače AEG vyrobené z viacvrstvého filtračného papieru. K tomu navyše mikrofilter a vôňa do vysávača...

Alternatívné vrecká pre staršie vysávače AEG vyrobené z viacvrstvého filtračného papieru. K tomu navyše mikrofilter a vôňa do vysávača zadarmo.
Proste ideálne sáčky pre váš starý – ale stále funkčný vysávač značky AEG. Tak neváhajte a upratujte!
Vzorku vône zdarma, ktorý nájdete v tomto balení vreciek, vložte alebo vsypte (záleží na druhu vône) do prázdneho vrecka pred vysávaním. Granulované vône môžete jednoducho vysypať na zem a vysať.   Ďalšie vône na spríjemnenie vysávania a osvieženie vzduchu v byte alebo kancelárií dodávame vo forme granuliek, tyčiniek či voňavých perličiek. Stačí si vybrať tu, ktorá je pre vás tá najpríjemnejšia…. Tento obľúbený tovar máte možnosť zohnať ľahko tu na našom webe zaradený v sekcii vrecká do vysávačov! Nájdite si ešte podobné produkty v spomínanej kategórii za skvelú cenu. Významný výrobca Jolly vás obohatí o vynikajúce výrobky.

V zľave produkt Vrecká do vysávača JOLLY A5 od renomovaného dodávateľa Jolly môžete zaobstarať práve teraz navždy výhodne. V súčasnosti za 5 EUR.