robot-vysavac.sk

Vrecká do vysávača Jolly AQ1 MAX

Tento výnimočný produkt Vrecká do vysávača Jolly AQ1 MAX od skvelého výrobcu Jolly ľahko zoženiete v našej ponuke za outletovú cenu! Akčné ceny už od 9,25 EUR.
EAN: 8595102330121
Vrecká do vysávača Jolly
Overiť dostupnosť »
Značka: Jolly
9,25 EUR

Popis produktu

Kvalitné vrécka z viacevrstvovej netkanej textílie pre vysávače AquaVac  a ďalšie typy vysávačov. V balení nájdete okrem 4 ks vreciek aj mikrofilter a  jednu vôňu do vysávača ako darček.
Vzorku vône zdarma, ktorý nájdete v tomto balení vreciek, vložte alebo vsypte (záleží na druhu vône) do prázdneho vrecka pred vysávaním. Granulované vône môžete jednoducho vysypať na zem a vysať.  
 Ďalšie vône na spríjemnenie vysávania a osvieženie vzduchu v byte alebo kancelárií dodávame vo forme granuliek, tyčiniek či voňavých perličiek. Stačí si vybrať tu, ktorá je pre vás tá najpríjemnejšia…. 
Výhody vreciek z netkanej textílie:
Vyššia pevnosť –  vrecka sú podstatne pevnejšie, v prípade nasatia kamienkov či ostrejších predmetov, tak nedochádza k ich pretrhnutiu. Odolnosť pri nasatí vody – nasatá zvyšková tekutina papierové vrecko navlhčí a oslabené miesto je vysoko náchylné k pretrhnutiu. Vrecká z netkanej textílie túto vlastnosť eliminujú. Lepšia filtračná schopnosť – syntetický materiál vrecka do vysávača zaistí lepšiu kvalitu filtrácie (odfiltruje až 99% častíc o veľkosti jeden mikrón), a to až o 40% viac oproti papierovému vrecku.  Väčší objem – vďaka netkanej textílii sa vrecko prispôsobí svojmu priestoru a nasaje minimálne o 15% viac nečistôt než papierové vrecko. Dlhšia životnosť – postupným naplnením papierového vrecka klesá jeho filtračná schopnosť. U vrecka z netkanej textílie nedochádza k upchávaniu pórov a vrecká tým poskytujú až o 50% dlhšiu životnosť a tak neznižujú účinnosť vysávania.