Vrecká do vysávača JOLLY AQ1

4 veľké papierové vrecká pre hrncové vysávače výrobcov AquaVac, Hoover a Parkside. Kompletný výpis vysávačov pre ktoré sú tieto vrecká vhodné... viac informácií »
Vrecká do vysávača JOLLY
Značka: Jolly
7 EUR
Overiť dostupnosť »
4 veľké papierové vrecká pre hrncové vysávače výrobcov AquaVac, Hoover a Parkside. Kompletný výpis vysávačov pre ktoré sú tieto vrecká vhodné...

4 veľké papierové vrecká pre hrncové vysávače výrobcov AquaVac, Hoover a Parkside. Kompletný výpis vysávačov pre ktoré sú tieto vrecká vhodné nájdete nižšie.
Vzorka vône do vysávača, ktorú nájdete v tomto balení vreciek, vložte alebo vysypte (záleží od druhu) do prázdného vrecka pred vysávaním. Alebo granulované vône jednoducho vysypte na zem a vysajte. Ďalšie vône pre príjemné vysávanie a osvieženie vzduchu v byte alebo kancelárii dodávame vo forme granuliek, tyčiniek či voňavých perličiek. Stačí si len vybrať tu, ktorá je pre vás najpríjemnejšia…
POZOR!
Tieto vrecká nepoužívajte na vysávanie stavebného materiálu (vŕtanie, brúsenie, murárske práce) a ani do neho nevysávajte popol z krbov! Rovnako tak buďte opatrný pri vysatí zbytkovej vody. Navlhčený filtračný papier je krehký a ľahko sa v mieste navlhnutia pretrhne. Môže dôjsť ku zničeniu Vášho vysávača!  Veľmi obľúbený produkt môžete získať v pohode tu na webe v kategórii vrecká do vysávačov! Teraz kúpite iné produkty v spomínanej kategórii za parádnu cenu! Známa značka Jolly má v stálej ponuke veľmi kvalitný tovar.

Tento dizajnový produkt Vrecká do vysávača JOLLY AQ1 od poprednej značky Jolly je možné kúpiť zde teraz naozaj lacno! Akčná cena už od 7 EUR.