Vrecká do vysávača JOLLY CP3

Papierové vrecká z viacvrstvého filtračného papiera vhodné pre vysávače Concept Cliper VP 903x a 913x (starší typ Cliper) a ďalšie typy... viac informácií »
Vrecká do vysávača JOLLY
Značka: Jolly
5 EUR
Overiť dostupnosť »
Papierové vrecká z viacvrstvého filtračného papiera vhodné pre vysávače Concept Cliper VP 903x a 913x (starší typ Cliper) a ďalšie typy...

Papierové vrecká z viacvrstvého filtračného papiera vhodné pre vysávače Concept Cliper VP 903x a 913x (starší typ Cliper) a ďalšie typy vysavávačov, ako napríklad Tesco VC406.
Vzorka vône do vysávača, ktorú nájdete v tomto balení vreciek, vložte alebo vysypte (záleží od druhu) do prázdného vrecka pred vysávaním. Alebo granulované vône jednoducho vysypte na zem a vysajte. Ďalšie vône pre príjemné vysávanie a osvieženie vzduchu v byte alebo kancelárii dodávame vo forme granuliek, tyčiniek či voňavých perličiek. Stačí si len vybrať tu, ktorá je pre vás najpríjemnejšia…
POZOR!
Tieto vrecká nepoužívajte na vysávanie stavebného materiálu (vŕtanie, brúsenie, murárske práce) a ani do neho nevysávajte popol z krbov! Rovnako tak buďte opatrný pri vysatí zbytkovej vody. Navlhčený filtračný papier je krehký a ľahko sa v mieste navlhnutia pretrhne. Môže dôjsť ku zničeniu Vášho vysávača! 
Dizajnový produkt Vrecká do vysávača JOLLY máte možnosť nájsť tiež tu u nás zaradený v kategórii vrecká do vysávačov. Teraz nájdete ešte iné výrobky v spomínanej sekcii za výpredajovú cenu. Možno hľadáte niečo iné, nebojte sa, máme toho viac. Máme však aj v ponuke ďalšie skvelé produkty od výrobcu Jolly. Ich zoznam nájdete pod popisom tohto produktu. Predná značka Jolly dlhodobo poskytuje prémiový sortiment. Veď to vidíte sami!

V zľave tento výrobok Vrecká do vysávača JOLLY CP3 značky Jolly nájdete u nás za rozumné peniaze! Teraz si môžete kúpiť za 5 EUR.