Vrecká do vysávača JOLLY D3 MAX

Textilné vrecká do vysávača od alternatívného dodávateľa - značka JOLLY, vyrobené z viacvrstvej netkanej textílie slúži ako náhrada pe celú radu... viac informácií »
Vrecká do vysávača JOLLY D3
Značka: Jolly
8 EUR
Overiť dostupnosť »
Textilné vrecká do vysávača od alternatívného dodávateľa - značka JOLLY, vyrobené z viacvrstvej netkanej textílie slúži ako náhrada pe celú radu...

Textilné vrecká do vysávača od alternatívného dodávateľa – značka JOLLY, vyrobené z viacvrstvej netkanej textílie slúži ako náhrada pe celú radu vysávačov napr. Daewoo, De´Longhi, Progress.
Vzorka vône do vysávača, ktorú nájdete v tomto balení vreciek, vložte alebo vysypte (záleží od druhu) do prázdného vrecka pred vysávaním. Alebo granulované vône jednoducho vysypte na zem a vysajte. Ďalšie vône pre príjemné vysávanie a osvieženie vzduchu v byte alebo kancelárii dodávame vo forme granuliek, tyčiniek či voňavých perličiek. Stačí si len vybrať tu, ktorá je pre vás najpríjemnejšia…
VÝHODY VRECIEK Z NETKANEJ TEXTÍLIE:

Vyššia pevnosť – vrecká sú podstatne pevnejšie a nedochádza tak k ich pretrhnutiu v prípade nasatia drobných kamienkov či ostrých predmetov.
Odolnosť pri vsatí vody – nasiata zvyšková tekutina papierové vrecko navlhčí a oslabené miesto je veľmi náchylné k pretrhnutiu. Vrecká z netkané textílie túto vlastnosť eliminuje.
Lepšie filtračné schonosti – syntetický materiál vreciek do vysávačov zaistí lepšiu kvalitu filtrácie (odfiltruje až 99% častíc o veľkosti jeden mikrón) a to až o 40% oproti papierovému vrecku.
Väčší objem – vďaka netkanej textílie sa vrecko prispôsobí svojmu priestoru a pojme minimálne o 15% viac nečistôt než papierové vrecko.
Dlhšia životnosť – postupným naplňovaním papierových vreciek klesá ich filtračná schopnosť. U vreciek z netkanej textílie nedochádza k upchávaniu pórov a vrecká tak poskytujú až o 50% dlhšiu životnosť a zároveň neznižujú účinnosť vysávania. Tento veľmi žiadaný výrobok možno nakúpiť už dnes na našom webe v obľúbenej sekcii vrecká do vysávačov! Zaobstarajte si obľúbené produkty z našej rubriky ľahko online. Náš sortiment je široký, u nás v ponuke nájdete viac kvalitných výrobkov od dodávateľa Jolly. Najlepší výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Tento obľúbený výrobok Vrecká do vysávača JOLLY D3 MAX od obľúbeného výrobcu Jolly jednoducho môžete získať aktuálne na webe so zľavou! Práve teraz v akcii za 8 EUR.