robot-vysavac.sk

Vrecká do vysávača JOLLY D3

Výnimočný a žiadaný kus Vrecká do vysávača JOLLY D3 od skvelého a známeho výrobcu Jolly máte možnosť nakúpiť na našich stránkach teraz práve za úžasnú cenu! Produkt je v súčasnosti v predaji za 6,57 EUR. EAN: 8595102360678
Vrecká do vysávača JOLLY
Overiť dostupnosť »
Značka: Jolly
6,57 EUR

Popis produktu

Náhradné papierové vrecká do vysávača pre celú radu výrobcov a typov vysávačov.
Prachové vrecká sú vyrobené z viacvrstvého filtračného papiera a balenie je doplnené o mikrofilter a jednu vôňu do vysávača ako darček zadarmo. Túto vôňu vysypte do prázdneho vrecka pred prvým vysávaním.
Alternatívny výrobca – značka JOLLY patrí medzi veľmi kvalitných dodávateľov a v ČR pokrýva väčšinu veľkých predajcov elektra.
Vzorka vône do vysávača, ktorú nájdete v tomto balení vreciek, vložte alebo vysypte (záleží od druhu) do prázdného vrecka pred vysávaním. Alebo granulované vône jednoducho vysypte na zem a vysajte. Ďalšie vône pre príjemné vysávanie a osvieženie vzduchu v byte alebo kancelárii dodávame vo forme granuliek, tyčiniek či voňavých perličiek. Stačí si len vybrať tu, ktorá je pre vás najpríjemnejšia…
POZOR!
Tieto vrecká nepoužívajte na vysávanie stavebného materiálu (vŕtanie, brúsenie, murárske práce) a ani do neho nevysávajte popol z krbov! Môže dôjsť ku zničeniu Vášho vysávača!