Vrecká do vysávača JOLLY E2 MAX

Výnimočný tovar Vrecká do vysávača JOLLY E2 možno nakúpiť bez problémov tu u nás v známej rubrike vrecká do vysávačov! Pripravili sme pre vás... viac informácií »
Vrecká do vysávača JOLLY
Značka: Jolly
8 EUR
Overiť dostupnosť »
Výnimočný tovar Vrecká do vysávača JOLLY E2 možno nakúpiť bez problémov tu u nás v známej rubrike vrecká do vysávačov! Pripravili sme pre vás...

Výnimočný tovar Vrecká do vysávača JOLLY E2 možno nakúpiť bez problémov tu u nás v známej rubrike vrecká do vysávačov! Pripravili sme pre vás ešte ostatné produkty z našej rubriky za skvelú cenu! Významná značka Jolly ponúka prvotriedne výrobky. Majte svoje obľúbené produkty vždy po ruke!
Alternatívne vrecká vyrobené z kvalitnej netkanej textílie vhodné pre vysávače Electrolux Mondo.Vzorku vône zdarma, ktorý nájdete v tomto balení vreciek, vložte alebo vsypte (záleží na druhu vône) do prázdneho vrecka pred vysávaním. Granulované vône môžete jednoducho vysypať na zem a vysať.  
Ďalšie vône na spríjemnenie vysávania a osvieženie vzduchu v byte alebo kancelárií dodávame vo forme granuliek, tyčiniek či voňavých perličiek. Stačí si vybrať tu, ktorá je pre vás tá najpríjemnejšia….

Výhody vreciek z netkanej textílie:
Vyššia pevnosť –  vrecka sú podstatne pevnejšie, v prípade nasatia kamienkov či ostrejších predmetov, tak nedochádza k ich pretrhnutiu. Odolnosť pri nasatí vody – nasatá zvyšková tekutina papierové vrecko navlhčí a oslabené miesto je vysoko náchylné k pretrhnutiu. Vrecká z netkanej textílie túto vlastnosť eliminujú. Lepšia filtračná schopnosť – syntetický materiál vrecka do vysávača zaistí lepšiu kvalitu filtrácie (odfiltruje až 99% častíc o veľkosti jeden mikrón), a to až o 40% viac oproti papierovému vrecku.  Väčší objem – vďaka netkanej textílii sa vrecko prispôsobí svojmu priestoru a nasaje minimálne o 15% viac nečistôt než papierové vrecko. Dlhšia životnosť – postupným naplnením papierového vrecka klesá jeho filtračná schopnosť. U vrecka z netkanej textílie nedochádza k upchávaniu pórov a vrecká tým poskytujú až o 50% dlhšiu životnosť a tak neznižujú účinnosť vysávania.

Tento veľmi žiadaný produkt Vrecká do vysávača JOLLY E2 MAX značky Jolly jednoducho získate v súčasnosti za úplne najnižšiu cenu. Vo skvelej akcii za 8 EUR.