Vrecká do vysávača JOLLY E2

Alternatívne vrecká vhodné pre vysávače Electrolux Mondo vyrobené z filtračného papiera. V balení nájdete päť vreciek + dva filtre. Motorový... viac informácií »
Vrecká do vysávača JOLLY
Značka: Jolly
6 EUR
Overiť dostupnosť »
Alternatívne vrecká vhodné pre vysávače Electrolux Mondo vyrobené z filtračného papiera. V balení nájdete päť vreciek + dva filtre. Motorový...

Alternatívne vrecká vhodné pre vysávače Electrolux Mondo vyrobené z filtračného papiera.
V balení nájdete päť vreciek + dva filtre. Motorový filter a mikrofilter. Obaja sú väčšie a pre svoj vysávač je musíte upraviť podľa orioginálníhi filtra. V balení nájdete aj jednu vôňu do vysávača ako bonus zadarmo.
Vzorku vône zdarma, ktorý nájdete v tomto balení vreciek, vložte alebo vsypte (záleží na druhu vône) do prázdneho vrecka pred vysávaním. Granulované vône môžete jednoducho vysypať na zem a vysať.   Ďalšie vône na spríjemnenie vysávania a osvieženie vzduchu v byte alebo kancelárií dodávame vo forme granuliek, tyčiniek či voňavých perličiek. Stačí si vybrať tu, ktorá je pre vás tá najpríjemnejšia….
Tento kvalitný a žiadaný tovar ide zohnať ľahko na našich stránkach umiestnený v rubrike vrecká do vysávačov! Teraz môžete získať akčné produkty zo spomínanej kategórie za akčnú cenu! Ale možno hľadáte niečo iné, máme toho viac! Mrknite na viac skvelého tovaru od značky Jolly. Nájdete ich nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Veľmi obľúbený výrobok Vrecká do vysávača JOLLY E2 od kvalitnej značky Jolly máte možnosť nájsť v našej aktuálnej ponuke za mimoriadne nízku cenu! K dispozícii teraz v predaji za 6 EUR.