Vrecká do vysávača JOLLY E4

Často hľadaný produkt Vrecká do vysávača JOLLY dostanete ľahko tu u nás v známej kategórii vrecká do vysávačov! Vyberte si skvelé výrobky v... viac informácií »
Vrecká do vysávača JOLLY
Značka: Jolly
6 EUR
Overiť dostupnosť »
Často hľadaný produkt Vrecká do vysávača JOLLY dostanete ľahko tu u nás v známej kategórii vrecká do vysávačov! Vyberte si skvelé výrobky v...

Často hľadaný produkt Vrecká do vysávača JOLLY dostanete ľahko tu u nás v známej kategórii vrecká do vysávačov! Vyberte si skvelé výrobky v spomínanej rubrike z pohodlia domova. Špecifický sáčok pre špecifický vysávač. Tieto alternatívné vrecká z filtračného papiera sú vhodné pre vysávače Electrolux Praxio.
Tento viacúčelový vysávač dokáže okrem vysávanie aj dôkladne vyčistiť vaše koberce mokrou cestou.
V balení nájdete päť vreciek a ako bonus jednu vôňu do vysávača zadarmo.Vzorku vône zdarma, ktorý nájdete v tomto balení vreciek, vložte alebo vsypte (záleží na druhu vône) do prázdneho vrecka pred vysávaním. Granulované vône môžete jednoducho vysypať na zem a vysať.  
Ďalšie vône na spríjemnenie vysávania a osvieženie vzduchu v byte alebo kancelárií dodávame vo forme granuliek, tyčiniek či voňavých perličiek. Stačí si vybrať tu, ktorá je pre vás tá najpríjemnejšia….

Dizajnový produkt Vrecká do vysávača JOLLY E4 od poprednej značky Jolly ide získať tady skutočne lacno. V akcii za 6 EUR.