Vrecká do vysávača JOLLY E6

Obľúbený produkt môžete zohnať bez ťažkostí u nás v obľúbenej kategórii vrecká do vysávačov! Mrknite na akčné kusy zo spomínanej kategórie... viac informácií »
Vrecká do vysávača JOLLY
Obľúbený produkt môžete zohnať bez ťažkostí u nás v obľúbenej kategórii vrecká do vysávačov! Mrknite na akčné kusy zo spomínanej kategórie...

Obľúbený produkt môžete zohnať bez ťažkostí u nás v obľúbenej kategórii vrecká do vysávačov! Mrknite na akčné kusy zo spomínanej kategórie za outletovú cenu! Ale to nie je všetko, prichystali sme toho pre vás viac. Mrknite tiež na viac produktov od značky Jolly. Najlepší výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.
Alternatívné vrecká vyrobené z viacvrstvového filtračného papiera vhodné pre širokú škálu vysávačov, napríklad pre Electrolux nebo Zanussi.
Vrecka sú vybavená hygienickým uzáverom pre ľahkú manipuláciu so zaplneným vreckem. 
V balení okrem piatich filtračných vreciek nájdete aj mikrofilter a motorový filter. Ako bonus potom získate jednu vôňu do vysávača zadarmo.
Vzorku vône zdarma, ktorý nájdete v tomto balení vreciek, vložte alebo vsypte (záleží na druhu vône) do prázdneho vrecka pred vysávaním. Granulované vône môžete jednoducho vysypať na zem a vysať.   Ďalšie vône na spríjemnenie vysávania a osvieženie vzduchu v byte alebo kancelárií dodávame vo forme granuliek, tyčiniek či voňavých perličiek. Stačí si vybrať tu, ktorá je pre vás tá najpríjemnejšia….

Tento veľmi obľúbený tovar Vrecká do vysávača JOLLY E6 od skvelej a známej značky Jolly ľahko nájdete tu teraz práve za neuveriteľne výhodnú cenu! Práve teraz len za 6 EUR.