Vrecká do vysávača JOLLY EC1

Sada alternatívnych vreciek z viacvrstvového filtračného papiera určených pre vysávače Beko a ECG. V balení týchto špecifických vreciek nájdete... viac informácií »
Vrecká do vysávača JOLLY
Značka: Jolly
5 EUR
Overiť dostupnosť »
Sada alternatívnych vreciek z viacvrstvového filtračného papiera určených pre vysávače Beko a ECG. V balení týchto špecifických vreciek nájdete...

Sada alternatívnych vreciek z viacvrstvového filtračného papiera určených pre vysávače Beko a ECG. V balení týchto špecifických vreciek nájdete navyše mikrofilter k zastrihnutie a jednu vôňu do vysávača ako bonus.
Vzorku vône zdarma, ktorý nájdete v tomto balení vreciek, vložte alebo vsypte (záleží na druhu vône) do prázdneho vrecka pred vysávaním. Granulované vône môžete jednoducho vysypať na zem a vysať.   Ďalšie vône na spríjemnenie vysávania a osvieženie vzduchu v byte alebo kancelárií dodávame vo forme granuliek, tyčiniek či voňavých perličiek. Stačí si vybrať tu, ktorá je pre vás tá najpríjemnejšia….
Obľúbený a kvalitný kus Vrecká do vysávača JOLLY ide získať práve teraz tu u nás v známej kategórii vrecká do vysávačov. Teraz kúpite ešte iné produkty z tejto obľúbenej kategórie za akčnú cenu! Táto značka Jolly dlhodobo dodáva špičkový tovar. Máme toho viac, preskúmajte u nás tiež viac vybraných výrobkov od značky Jolly. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie.

Vynikajúci tovar Vrecká do vysávača JOLLY EC1 od populárnej značky Jolly je možné ľahko získať zde teraz v bezva akcii! Teraz môžete získať za skvelú cenu 5 EUR.