Vrecká do vysávača JOLLY EIO3

Kvalitné vrecká do vysávača z viacvrstvového filtračného papiera určených pre vysávače EIO. V balení nájdete okrem vrecek aj mikrofilter k... viac informácií »
Vrecká do vysávača JOLLY
Značka: Jolly
6 EUR
Overiť dostupnosť »
Kvalitné vrecká do vysávača z viacvrstvového filtračného papiera určených pre vysávače EIO. V balení nájdete okrem vrecek aj mikrofilter k...

Kvalitné vrecká do vysávača z viacvrstvového filtračného papiera určených pre vysávače EIO. V balení nájdete okrem vrecek aj mikrofilter k zastrihnutie a jednu vôňu do vysávača ako bonus.
Vzorku vône zdarma, ktorý nájdete v tomto balení vreciek, vložte alebo vsypte (záleží na druhu vône) do prázdneho vrecka pred vysávaním. Granulované vône môžete jednoducho vysypať na zem a vysať.   Ďalšie vône na spríjemnenie vysávania a osvieženie vzduchu v byte alebo kancelárií dodávame vo forme granuliek, tyčiniek či voňavých perličiek. Stačí si vybrať tu, ktorá je pre vás tá najpríjemnejšia….
Kvalitný produkt Vrecká do vysávača JOLLY je dostupný ľahko u nás umiestnený v rubrike vrecká do vysávačov. Mrknite na zľavnené kusy v spomínanej kategórii za super ceny! Populárna značka v očiach zákazníkov Jolly predstavuje prémiové výrobky.

Kvalitný a žiadaný kus Vrecká do vysávača JOLLY EIO3 od populárnej značky Jolly ľahko získate momentálne na webe extra so zľavou. Akčná cena od 6 EUR.