Vrecká do vysávača JOLLY EIO4

Vysokokvalitný produkt Vrecká do vysávača JOLLY máte možnosť kúpiť bez problémov tu a teraz na našich stránkach v známej kategórii vrecká do... viac informácií »
Vrecká do vysávača JOLLY
Značka: Jolly
6 EUR
Overiť dostupnosť »
Vysokokvalitný produkt Vrecká do vysávača JOLLY máte možnosť kúpiť bez problémov tu a teraz na našich stránkach v známej kategórii vrecká do...

Vysokokvalitný produkt Vrecká do vysávača JOLLY máte možnosť kúpiť bez problémov tu a teraz na našich stránkach v známej kategórii vrecká do vysávačov! Zaobstarajte si nové produkty zo spomínanej sekcie za výpredajovú cenu. Kvalitné vrecká do vysávača z viacvrstvového filtračného papiera vhodné pre vysávače EIO.
V balení nájdete okrem vreciek aj mikrofilter a motorový filter. Ako bonus potom získate jednu vôňu do vysávača zadarmo.
Vzorku vône zdarma, ktorý nájdete v tomto balení vreciek, vložte alebo vsypte (záleží na druhu vône) do prázdneho vrecka pred vysávaním. Granulované vône môžete jednoducho vysypať na zem a vysať.   Ďalšie vône na spríjemnenie vysávania a osvieženie vzduchu v byte alebo kancelárií dodávame vo forme granuliek, tyčiniek či voňavých perličiek. Stačí si vybrať tu, ktorá je pre vás tá najpríjemnejšia….

Podarený výrobok Vrecká do vysávača JOLLY EIO4 od renomovaného dodávateľa Jolly je možné kúpiť práve tu výhodne. Produkt nakúpite teraz u nás za 6 EUR.