Vrecká do vysávača JOLLY EIO5 MAX

Alternatívne vrecká vyrobené z kvalitnej netkanej textílie vhodné pre vysávače EIO. UFESA a ďalších výrobcov. V balení nájdete okrem 4 kusov... viac informácií »
Vrecká do vysávača JOLLY
Značka: Jolly
8 EUR
Overiť dostupnosť »
Alternatívne vrecká vyrobené z kvalitnej netkanej textílie vhodné pre vysávače EIO. UFESA a ďalších výrobcov. V balení nájdete okrem 4 kusov...

Alternatívne vrecká vyrobené z kvalitnej netkanej textílie vhodné pre vysávače EIO. UFESA a ďalších výrobcov.
V balení nájdete okrem 4 kusov filtračných vreciek aj dva mikrofiltre – jeden pred motor a druhý na výstup vzduchu (filtre sú k zastrihnutie) a ako bonus kvalitné vôňu do vysávača zadarmo.
Vzorku vône zdarma, ktorý nájdete v tomto balení vreciek, vložte alebo vsypte (záleží na druhu vône) do prázdneho vrecka pred vysávaním. Granulované vône môžete jednoducho vysypať na zem a vysať.   Ďalšie vône na spríjemnenie vysávania a osvieženie vzduchu v byte alebo kancelárií dodávame vo forme granuliek, tyčiniek či voňavých perličiek. Stačí si vybrať tu, ktorá je pre vás tá najpríjemnejšia….
Výhody vreciek z netkanej textílie:
Vyššia pevnosť –  vrecka sú podstatne pevnejšie, v prípade nasatia kamienkov či ostrejších predmetov, tak nedochádza k ich pretrhnutiu. Odolnosť pri nasatí vody – nasatá zvyšková tekutina papierové vrecko navlhčí a oslabené miesto je vysoko náchylné k pretrhnutiu. Vrecká z netkanej textílie túto vlastnosť eliminujú. Lepšia filtračná schopnosť – syntetický materiál vrecka do vysávača zaistí lepšiu kvalitu filtrácie (odfiltruje až 99% častíc o veľkosti jeden mikrón), a to až o 40% viac oproti papierovému vrecku.  Väčší objem – vďaka netkanej textílii sa vrecko prispôsobí svojmu priestoru a nasaje minimálne o 15% viac nečistôt než papierové vrecko. Dlhšia životnosť – postupným naplnením papierového vrecka klesá jeho filtračná schopnosť. U vrecka z netkanej textílie nedochádza k upchávaniu pórov a vrecká tým poskytujú až o 50% dlhšiu životnosť a tak neznižujú účinnosť vysávania. Unikátny a žiadaný produkt Vrecká do vysávača JOLLY EIO5 MAX máte možnosť dostať okrem iného tu u nás v populárnej rubrike vrecká do vysávačov! Nájdite si iné produkty z našej rubriky za super ceny. Treba hľadáte niečo iné, naša ponuka je široká! Mrknite na ďalšie preverené kúsky značky Jolly. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie.

Veľmi jedinečný kus Vrecká do vysávača JOLLY EIO5 MAX od spoločnosti Jolly jednoducho nájdete na našich stránkach teraz za super cenu. Produkt momentálne predávame za 8 EUR.