Vrecká do vysávača JOLLY EIO5

Kvalitné vrecká do vysávača z viacvrstvového filtračného papiera vhodné pre vysávače EIO.V balení nájdete okrem vreciek aj motorový filter s... viac informácií »
Vrecká do vysávača JOLLY
Značka: Jolly
7 EUR
Overiť dostupnosť »
Kvalitné vrecká do vysávača z viacvrstvového filtračného papiera vhodné pre vysávače EIO.V balení nájdete okrem vreciek aj motorový filter s...

Kvalitné vrecká do vysávača z viacvrstvového filtračného papiera vhodné pre vysávače EIO.V balení nájdete okrem vreciek aj motorový filter s mikrofiltrom k zastrihnutie a ako bonus vôňu do vysávača zadarmo.Vzorku vône zdarma, ktorý nájdete v tomto balení vreciek, vložte alebo vsypte (záleží na druhu vône) do prázdneho vrecka pred vysávaním. Granulované vône môžete jednoducho vysypať na zem a vysať.  
Ďalšie vône na spríjemnenie vysávania a osvieženie vzduchu v byte alebo kancelárií dodávame vo forme granuliek, tyčiniek či voňavých perličiek. Stačí si vybrať tu, ktorá je pre vás tá najpríjemnejšia….
Výnimočný kus Vrecká do vysávača JOLLY obstaráte bezprostredne tu a teraz na našom webe v známej rubrike vrecká do vysávačov! Pripravili sme pre vás skvelé výrobky z tejto populárnej sekcie za výpredajovú cenu. Predný dodávateľ Jolly pre svojich zákazníkov predáva prémiové výrobky

Tento kvalitný a žiadaný tovar Vrecká do vysávača JOLLY EIO5 od dodávateľa kvalitných produktov Jolly k dostaniu aktuálne v našej ponuke extra výhodne. Práve možno objednať len za 7 EUR.