Vrecká do vysávača JOLLY ETA12

Vrecká do vysávača z viacvrstvového filtračného papiera určené pre staršie vysávače ETA x403. Vzorku vône zdarma, ktorý nájdete v tomto balení... viac informácií »
Vrecká do vysávača JOLLY
Značka: Jolly
4 EUR
Overiť dostupnosť »
Vrecká do vysávača z viacvrstvového filtračného papiera určené pre staršie vysávače ETA x403. Vzorku vône zdarma, ktorý nájdete v tomto balení...

Vrecká do vysávača z viacvrstvového filtračného papiera určené pre staršie vysávače ETA x403.
Vzorku vône zdarma, ktorý nájdete v tomto balení vreciek, vložte alebo vsypte (záleží na druhu vône) do prázdneho vrecka pred vysávaním. Granulované vône môžete jednoducho vysypať na zem a vysať.   Ďalšie vône na spríjemnenie vysávania a osvieženie vzduchu v byte alebo kancelárií dodávame vo forme granuliek, tyčiniek či voňavých perličiek. Stačí si vybrať tu, ktorá je pre vás tá najpríjemnejšia…. Tento vynikajúci produkt Vrecká do vysávača JOLLY možno kúpiť práve teraz tu na webe v obľúbenej rubrike vrecká do vysávačov! Pozrite sa na zľavnené výrobky v spomínanej rubrike v bezva akcii! Tým ale naša ponuka nekončí, náš sortiment je široký! Preskúmajte u nás viac kvalitných výrobkov od dodávateľa Jolly. Ich výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Tento kvalitný produkt Vrecká do vysávača JOLLY ETA12 od známej kvalitnej značky Jolly jednoducho zaobstaráte práve teraz v bezva akcii! Práve teraz za bezkonkurenčnú cenu 4 EUR.