Vrecká do vysávača JOLLY ETA19

Kvalitný a veľmi žiadaný tovar Vrecká do vysávača JOLLY ETA19 máte možnosť zaobstarať okrem iného na stránkach v obľúbenej rubrike vrecká do... viac informácií »
Vrecká do vysávača JOLLY
Značka: Jolly
6 EUR
Overiť dostupnosť »
Kvalitný a veľmi žiadaný tovar Vrecká do vysávača JOLLY ETA19 máte možnosť zaobstarať okrem iného na stránkach v obľúbenej rubrike vrecká do...

Kvalitný a veľmi žiadaný tovar Vrecká do vysávača JOLLY ETA19 máte možnosť zaobstarať okrem iného na stránkach v obľúbenej rubrike vrecká do vysávačov. Preskúmajte akčné kusy z našej sekcie za najnižšiu cenu!
Hoci sú tieto vrecká do vysávača označené kódom ETA19, sú určené pre podstatne väčší rozsah výrobcov, než je samotná ETA.
Tieto vrecká z viacvrstvového filtračného papiera použijete aj pre vysávače značky Bosch, Zanussi alebo napríklad pre celý rad vysávačov Rowenta Compacteo. No a samozrejme aj pre vyššie spomínanou značku ETA – konkrétne pre typ Aston x465.Konkrétny opis typov, pre ktoré sú tieto vrecká vhodné, nájdete nižšie.
Vzorku vône zdarma, ktorý nájdete v tomto balení vreciek, vložte alebo vsypte (záleží na druhu vône) do prázdneho vrecka pred vysávaním. Granulované vône môžete jednoducho vysypať na zem a vysať.   Ďalšie vône na spríjemnenie vysávania a osvieženie vzduchu v byte alebo kancelárií dodávame vo forme granuliek, tyčiniek či voňavých perličiek. Stačí si vybrať tu, ktorá je pre vás tá najpríjemnejšia….

Často hľadaný produkt Vrecká do vysávača JOLLY ETA19 od známeho výrobcu Jolly ľahko získate práve dnes extra výhodne. Práve teraz za bezkonkurenčnú cenu 6 EUR.