Vrecká do vysávača JOLLY ETA3

Tieto vrecká do vysávača z viacvrstvového filtračného papiera sú vhodné pre vysávač ETA Draco. Hoci to už sú vysávače staršieho dáta,... viac informácií »
Vrecká do vysávača JOLLY
Značka: Jolly
5 EUR
Overiť dostupnosť »
Tieto vrecká do vysávača z viacvrstvového filtračného papiera sú vhodné pre vysávač ETA Draco. Hoci to už sú vysávače staršieho dáta,...

Tieto vrecká do vysávača z viacvrstvového filtračného papiera sú vhodné pre vysávač ETA Draco. Hoci to už sú vysávače staršieho dáta, odvádzajú špičkovú službu – preto musia byť špičkové aj ich vrecká.
V balení nájdete 5 ks vreciek s dvoma mikrofiltrami a jednu vôňu do vysávača ako bonus zadarmo.
Vzorku vône zdarma, ktorý nájdete v tomto balení vreciek, vložte alebo vsypte (záleží na druhu vône) do prázdneho vrecka pred vysávaním. Granulované vône môžete jednoducho vysypať na zem a vysať.  
Ďalšie vône na spríjemnenie vysávania a osvieženie vzduchu v byte alebo kancelárií dodávame vo forme granuliek, tyčiniek či voňavých perličiek. Stačí si vybrať tu, ktorá je pre vás tá najpríjemnejšia….
V zľave tovar Vrecká do vysávača JOLLY možno zakúpiť bez problémov tu a teraz na našich stránkach v známej rubrike vrecká do vysávačov. Teraz kúpite výnimočné produkty vo spomínanej sekcii za priaznivú cenu. Významný dodávateľ Jolly vám predstavuje špičkový sortiment Nové kúsky každý deň. Nebojte sa, máme toho viac, u nás v ponuke nájdete ďalšie kvalitné kúsky od dodávateľa Jolly. Nájdete ich nižšie na tejto stránke.

Obľúbený produkt Vrecká do vysávača JOLLY ETA3 od poprednej spoločnosti Jolly je k dostaniu momentálne na webe lacno. Na našej stránke za 5 EUR.