Vrecká do vysávača JOLLY ETA6

Tieto vrecká z filtračného papiera s veľkou prírubou sú vhodné pre staršie rad vysávača ETA 7400.V balení nájdete 5 vreciek, mikrofilter a vôňu... viac informácií »
Vrecká do vysávača JOLLY
Značka: Jolly
4 EUR
Overiť dostupnosť »
Tieto vrecká z filtračného papiera s veľkou prírubou sú vhodné pre staršie rad vysávača ETA 7400.V balení nájdete 5 vreciek, mikrofilter a vôňu...

Tieto vrecká z filtračného papiera s veľkou prírubou sú vhodné pre staršie rad vysávača ETA 7400.V balení nájdete 5 vreciek, mikrofilter a vôňu pre prevoňanie vášho okolia.Vzorku vône zdarma, ktorý nájdete v tomto balení vreciek, vložte alebo vsypte (záleží na druhu vône) do prázdneho vrecka pred vysávaním. Granulované vône môžete jednoducho vysypať na zem a vysať.  
Ďalšie vône na spríjemnenie vysávania a osvieženie vzduchu v byte alebo kancelárií dodávame vo forme granuliek, tyčiniek či voňavých perličiek. Stačí si vybrať tu, ktorá je pre vás tá najpríjemnejšia…. Kvalitný a veľmi žiadaný tovar je k dostaniu ešte tu a teraz na našich stránkach v populárnej rubrike vrecká do vysávačov. Teraz kúpite ešte podobné kusy z tejto obľúbenej sekcie za výhodné peniaze!

Tento exkluzívny produkt Vrecká do vysávača JOLLY ETA6 od známej značky Jolly máte možnosť zaobstarať u nás stále výhodne! Produkt si môžete zakúpiť u nás za 4 EUR.