Vrecká do vysávača JOLLY ETA8 MAX

Ešte pred nejakou dobou patrili tieto vrecká u nás medzi tie najpredávanejšie. Prečo? Pretože pasujú na vysávače ETA Astro, Apollo, Quinto, Nobless a... viac informácií »
Vrecká do vysávača JOLLY
Ešte pred nejakou dobou patrili tieto vrecká u nás medzi tie najpredávanejšie. Prečo? Pretože pasujú na vysávače ETA Astro, Apollo, Quinto, Nobless a...

Ešte pred nejakou dobou patrili tieto vrecká u nás medzi tie najpredávanejšie. Prečo? Pretože pasujú na vysávače ETA Astro, Apollo, Quinto, Nobless a ďalšie typy našej domácej značky.
Hoci sa už doba zmenila, tieto vysávače aj naďalej slúžia dobre. K tomu aby ste ich mohli stále využívať, potrebujete kvalitné vrecká. Tieto sú vyrobené z kvalitnej netkanej textílie a balenie obsahuje okrem 4 ks vreciek aj mikrofilter a jednu kvalitnú vôňu zadarmo. To aby vám práca voňala.

Vzorku vône zadarmo, ktorú nájdete v tomto balení vreciek vysypete alebo vložíte do prázdneho vrecka ešte pred vysávaním. Alebo granulovanú vôňu jednoducho vysypte na zem a vysajte. Ďalšie vône pre spríjemnie vysávania a osvieženie vzduchu v byte alebo v kancelárií dodávame vo forme granuliek, tyčiniek či voňavých perličiek. Stačí si vybrať len tu, ktorá je pre vás najpríjemnejšia…

Viete prečo je lepšie používať vrecká z netkané textílie? Tu nájdete aké sú ich výhody:

Vyššia pevnosť – vrecká sú podstatne pevnejšie a nedochádza tak ich pretrhnutiu v prípade nasatia drobných kamienkov, či ostrejších predmetov.
Odolnosť pri nasatí vody – nasatá zvyšková tekutina môže papierové vrecko navlhčiť a oslabené miesto je tak náchylnejšie k pretrhnutiu. Vrecká z netkanej textílie túto vlastnosť eliminujú.
Lepšie filtračné schopnosti – syntetický materiál vreciek do vysávačov zaistí lepšiu kvalitu filtrácie (odfiltruje až 99% častíc o veľkosti jeden mikrón) a to je až o 40% viac oproti papierovému vrecku.
Väčší objem – vďaka netkanej textílie sa vrecko prispôsobí svojmu priestoru a pojme minimálne o 15% viac nečistôt než papierové vrecko.
Dlhšia životnosť – postupným naplnením papierových vreciek ich filtračné schopnosti klesajú. U vreciek z netkanej textílie nedochádza k upchávaniu pórov a vrecká tak poskytujú až o 50% dlhšiu životnosť a neznižuje sa tým účinnosť vysávania. 
Veľa predávaný tovar Vrecká do vysávača JOLLY ETA8 MAX je na získanie bezprostredne tu na našich stránkach v obľúbenej rubrike vrecká do vysávačov. Teraz kúpite ešte iné výrobky z tejto známej sekcie za super cenu! To ale nie je všetko, máme toho pre vás viac. Máme v ponuke však viac kvalitných výrobkov od značky Jolly. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu. Populárny výrobca Jolly má kvalitné produkty.

Tento lacný tovar Vrecká do vysávača JOLLY ETA8 MAX od nášho výrobcu Jolly ide zohnať práve v bezva akcii! Stojí teraz u nás 5 EUR.