robot-vysavac.sk

Vrecká do vysávača JOLLY ETA8 MAX

Tento lacný tovar Vrecká do vysávača JOLLY ETA8 MAX od nášho výrobcu Jolly ide zohnať práve v bezva akcii! Stojí teraz u nás 5,52 EUR.
EAN: 8595102330206
Vrecká do vysávača JOLLY
Overiť dostupnosť »
Značka: Jolly
5,52 EUR

Popis produktu

Ešte pred nejakou dobou patrili tieto vrecká u nás medzi tie najpredávanejšie. Prečo? Pretože pasujú na vysávače ETA Astro, Apollo, Quinto, Nobless a ďalšie typy našej domácej značky.
Hoci sa už doba zmenila, tieto vysávače aj naďalej slúžia dobre. K tomu aby ste ich mohli stále využívať, potrebujete kvalitné vrecká. Tieto sú vyrobené z kvalitnej netkanej textílie a balenie obsahuje okrem 4 ks vreciek aj mikrofilter a jednu kvalitnú vôňu zadarmo. To aby vám práca voňala.

Vzorku vône zadarmo, ktorú nájdete v tomto balení vreciek vysypete alebo vložíte do prázdneho vrecka ešte pred vysávaním. Alebo granulovanú vôňu jednoducho vysypte na zem a vysajte. Ďalšie vône pre spríjemnie vysávania a osvieženie vzduchu v byte alebo v kancelárií dodávame vo forme granuliek, tyčiniek či voňavých perličiek. Stačí si vybrať len tu, ktorá je pre vás najpríjemnejšia…

Viete prečo je lepšie používať vrecká z netkané textílie? Tu nájdete aké sú ich výhody:

Vyššia pevnosť – vrecká sú podstatne pevnejšie a nedochádza tak ich pretrhnutiu v prípade nasatia drobných kamienkov, či ostrejších predmetov.
Odolnosť pri nasatí vody – nasatá zvyšková tekutina môže papierové vrecko navlhčiť a oslabené miesto je tak náchylnejšie k pretrhnutiu. Vrecká z netkanej textílie túto vlastnosť eliminujú.
Lepšie filtračné schopnosti – syntetický materiál vreciek do vysávačov zaistí lepšiu kvalitu filtrácie (odfiltruje až 99% častíc o veľkosti jeden mikrón) a to je až o 40% viac oproti papierovému vrecku.
Väčší objem – vďaka netkanej textílie sa vrecko prispôsobí svojmu priestoru a pojme minimálne o 15% viac nečistôt než papierové vrecko.
Dlhšia životnosť – postupným naplnením papierových vreciek ich filtračné schopnosti klesajú. U vreciek z netkanej textílie nedochádza k upchávaniu pórov a vrecká tak poskytujú až o 50% dlhšiu životnosť a neznižuje sa tým účinnosť vysávania.