Vrecká do vysávača JOLLY ETA9

Veľmi žiadaný produkt Vrecká do vysávača JOLLY ETA9 od kvalitného výrobcu Jolly je možné získať tady za výhodnú cenu. Ceny už od 4,17 EUR. EAN: 8595102360418
Vrecká do vysávača JOLLY
Značka: Jolly
4,17 EURDostupnosť: nie je skladom
Overiť dostupnosť »

Popis produktu

Vrecká z viacvrstvového filtračného papiera určené pre nové typy vysávačov ETA radu 7400.V balení nájdete 5 ks vreciek, mikrofilter k zastrihnutie a jednu vôňu do vysávača pre prevoňanie okoli zdarma.
Vzorku vône zdarma, ktorý nájdete v tomto balení vreciek, vložte alebo vsypte (záleží na druhu vône) do prázdneho vrecka pred vysávaním. Granulované vône môžete jednoducho vysypať na zem a vysať.   Ďalšie vône na spríjemnenie vysávania a osvieženie vzduchu v byte alebo kancelárií dodávame vo forme granuliek, tyčiniek či voňavých perličiek. Stačí si vybrať tu, ktorá je pre vás tá najpríjemnejšia….
Zaujímavý produkt Vrecká do vysávača JOLLY máte možnosť zaobstarať bez problémov tu na našich stránkach v obľúbenej rubrike vrecká do vysávačov. Teraz môžete získať skvelé produkty zo spomínanej kategórie v zľave! Obľúbená značka zákazníkov Jolly má v stále ponuke prémiové výrobky. Však to vidíte sami. Prichystali sme toho pre vás viac, máme však aj v ponuke viac osvedčených výrobkov od dodávateľa Jolly. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke.