Vrecká do vysávača JOLLY H22 MAX

Vrecká do vysávača z viacvrstvovej netkanej textílie + kvalitná vône do vysávača zadarmo vhodné pre vysávače Hoover Diva. Vzorku vône zdarma,... viac informácií »
Vrecká do vysávača JOLLY H22
Značka: Jolly
8 EUR
Overiť dostupnosť »
Vrecká do vysávača z viacvrstvovej netkanej textílie + kvalitná vône do vysávača zadarmo vhodné pre vysávače Hoover Diva. Vzorku vône zdarma,...

Vrecká do vysávača z viacvrstvovej netkanej textílie + kvalitná vône do vysávača zadarmo vhodné pre vysávače Hoover Diva.
Vzorku vône zdarma, ktorý nájdete v tomto balení vreciek, vložte alebo vsypte (záleží na druhu vône) do prázdneho vrecka pred vysávaním. Granulované vône môžete jednoducho vysypať na zem a vysať.   Ďalšie vône na spríjemnenie vysávania a osvieženie vzduchu v byte alebo kancelárií dodávame vo forme granuliek, tyčiniek či voňavých perličiek. Stačí si vybrať tu, ktorá je pre vás tá najpríjemnejšia….
Vrecká do vysávačov vyrobené z viacvrstvovej netkanej textílie sú ďalšou generáciou vreciek, ktorá celkom nahradzuje, a svojimi vlastnosťami prekonáva papierové vrecká.
Výhody vreciek z netkanej textílie:
Vyššia pevnosť –  vrecka sú podstatne pevnejšie, v prípade nasatia kamienkov či ostrejších predmetov, tak nedochádza k ich pretrhnutiu. Odolnosť pri nasatí vody – nasatá zvyšková tekutina papierové vrecko navlhčí a oslabené miesto je vysoko náchylné k pretrhnutiu. Vrecká z netkanej textílie túto vlastnosť eliminujú. Lepšia filtračná schopnosť – syntetický materiál vrecka do vysávača zaistí lepšiu kvalitu filtrácie (odfiltruje až 99% častíc o veľkosti jeden mikrón), a to až o 40% viac oproti papierovému vrecku.  Väčší objem – vďaka netkanej textílii sa vrecko prispôsobí svojmu priestoru a nasaje minimálne o 15% viac nečistôt než papierové vrecko. Dlhšia životnosť – postupným naplnením papierového vrecka klesá jeho filtračná schopnosť. U vrecka z netkanej textílie nedochádza k upchávaniu pórov a vrecká tým poskytujú až o 50% dlhšiu životnosť a tak neznižujú účinnosť vysávania.
Veľa žiadaný kus Vrecká do vysávača JOLLY H22 MAX môžete získať v pohode tu u nás v populárnej kateogrii vrecká do vysávačov! Teraz môžete kúpiť podobné produkty z tejto populárnej sekcie za super cenu! Tento výrobca Jolly pre vás pripravuje kvalitné produkty. Však to vidíte sami. U nás vám ponúkneme viac, mrknite tiež na viac produktov od dodávateľa Jolly. Najlepší výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Často vyhľadávaný produkt Vrecká do vysávača JOLLY H22 MAX od výrobcu so zárukou kvality Jolly pohodlne získate zde teraz za mimoriadne nízku cenu. V súčasnosti za 8 EUR.