Vrecká do vysávača JOLLY H23

Ak vlastníte vysávač Hoover Acenta, potom pre vás máme alternatívne vrecká z viacvrstvového filtračného papiera vhodné práve pre neho! Tyto sáčky... viac informácií »
Vrecká do vysávača JOLLY
Značka: Jolly
7 EUR
Overiť dostupnosť »
Ak vlastníte vysávač Hoover Acenta, potom pre vás máme alternatívne vrecká z viacvrstvového filtračného papiera vhodné práve pre neho! Tyto sáčky...

Ak vlastníte vysávač Hoover Acenta, potom pre vás máme alternatívne vrecká z viacvrstvového filtračného papiera vhodné práve pre neho!
Tyto sáčky sú špeciálne určené pre tento tyčový vysávač. V balení nájdete 5 kusov vreciek a mikrofilter. Navyše ako bonus získate aj vôňu do vysávača pre prevoňanie vášho okolia.
S nami vám bude práca voňať!
Vzorku vône zdarma, ktorý nájdete v tomto balení vreciek, vložte alebo vsypte (záleží na druhu vône) do prázdneho vrecka pred vysávaním. Granulované vône môžete jednoducho vysypať na zem a vysať.   Ďalšie vône na spríjemnenie vysávania a osvieženie vzduchu v byte alebo kancelárií dodávame vo forme granuliek, tyčiniek či voňavých perličiek. Stačí si vybrať tu, ktorá je pre vás tá najpríjemnejšia….
Tento zľavnený tovar máte možnosť zaobstarať bezstarostne tu na webe v obľúbenej rubrike vrecká do vysávačov! Pripravili sme pre vás výnimočné produkty z tejto kateógrie za priaznivú cenu! Populárny výrobca medzi zákazníkmi Jolly poskytuje pre svojich zákazníkov kvalitný sortiment.

Kvalitný a žiadaný produkt Vrecká do vysávača JOLLY H23 od značky s dlhou tradíciou Jolly jednoducho získate v našej aktuálnej ponuke za mimoriadne nízku cenu! Stojí teraz u nás 7 EUR.