robot-vysavac.sk

Vrecká do vysávača JOLLY H25

Zľavnený tovar Vrecká do vysávača JOLLY H25 od kvalitnej značky Jolly máte možnosť nakúpiť tu so zľavou! Produkt momentálne predávame za 7,40 EUR. EAN: 8595102360388
Vrecká do vysávača JOLLY
Overiť dostupnosť »
Značka: Jolly
7,40 EUR

Popis produktu

Alternatívne vrecká do vysávača značky JOLLY z viacvrstvového filtračného papiera, vhodné pre vysávače značky Hoover Ariane, Telios, Octopus a mnohé ďalšie.Ako bonus získáze jednu vôňu do vysávača zadarmo.
Vzorku vône zdarma, ktorý nájdete v tomto balení vreciek, vložte alebo vsypte (záleží na druhu vône) do prázdneho vrecka pred vysávaním. Granulované vône môžete jednoducho vysypať na zem a vysať.   Ďalšie vône na spríjemnenie vysávania a osvieženie vzduchu v byte alebo kancelárií dodávame vo forme granuliek, tyčiniek či voňavých perličiek. Stačí si vybrať tu, ktorá je pre vás tá najpríjemnejšia….
Pre jednoduchú a hygienickú manipuláciu, sú tieto vrécka vybavené hygienickým uzáverom, ktorým uzavrite sací otvor vrecka a pri manipulácii vám povysávané nečostoty a prach NAMA šancu znečistiť okolie.
POZOR! Tieto vrecká nepoužívajte na odsávanie stavebného prachu (vŕtanie, brúsenie, murárske práce) ani do nich nevysávajte popol z krbu! Môže dôjsť ku zničeniu Vášho vysávača