Vrecká do vysávača JOLLY H26

Alternatívne vrecká prioritne určené pre vysávače Hoover - typy Sprint, Freespace, Capture alebo Flash.A nielen pre nich!Tieto vrecká z viacvrstvového... viac informácií »
Vrecká do vysávača JOLLY
Značka: Jolly
7 EUR
Overiť dostupnosť »
Alternatívne vrecká prioritne určené pre vysávače Hoover - typy Sprint, Freespace, Capture alebo Flash.A nielen pre nich!Tieto vrecká z viacvrstvového...

Alternatívne vrecká prioritne určené pre vysávače Hoover – typy Sprint, Freespace, Capture alebo Flash.A nielen pre nich!Tieto vrecká z viacvrstvového filtračného papiera použijete aj pre vysávače AEG / Electrolux alebo Concept.
Vzorku vône zdarma, ktorý nájdete v tomto balení vreciek, vložte alebo vsypte (záleží na druhu vône) do prázdneho vrecka pred vysávaním. Granulované vône môžete jednoducho vysypať na zem a vysať.   Ďalšie vône na spríjemnenie vysávania a osvieženie vzduchu v byte alebo kancelárií dodávame vo forme granuliek, tyčiniek či voňavých perličiek. Stačí si vybrať tu, ktorá je pre vás tá najpríjemnejšia….
POZOR! Tieto vrecká nepoužívajte na odsávanie stavebného prachu (vŕtanie, brúsenie, murárske práce) ani do nich nevysávajte popol z krbu! Môže dôjsť ku zničeniu Vášho vysávača.
Výnimočný a žiadaný tovar môžete dostať v pohode u nás v známej rubrike vrecká do vysávačov! Teraz si môžete kúpiť podobné produkty z našej kategórie za najlepšie ceny! Možno ale hľadáte niečo iné, u nás toho nájdete oveľa viac! U nás v ponuke nájdete ďalšie produkty od dodávateľa Jolly. Ich zoznam nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Tento zľavnený výrobok Vrecká do vysávača JOLLY H26 od výrobcu so skvelou povesťou Jolly nájdete u nás teraz za výborné peniaze. Iba teraz za 7 EUR.