Vrecká do vysávača JOLLY H26MAX

Alternatívne vrecká prioritne určené pre vysávače Hoover - typy Sprint, Freespace, Capture alebo Flash.A nielen pre nich!Tieto vrecká z kvalitnej... viac informácií »
Vrecká do vysávača JOLLY
Značka: Jolly
8 EUR
Overiť dostupnosť »
Alternatívne vrecká prioritne určené pre vysávače Hoover - typy Sprint, Freespace, Capture alebo Flash.A nielen pre nich!Tieto vrecká z kvalitnej...

Alternatívne vrecká prioritne určené pre vysávače Hoover – typy Sprint, Freespace, Capture alebo Flash.A nielen pre nich!Tieto vrecká z kvalitnej netkanej textílie použijete aj pre vysávače AEG / Electrolux alebo Concept.
Mimo piatich vrecek v balení nájdete aj mikrofilter k zastrihnutie a jednu vôňu do vysávača ako bonus zadarmo.
Vzorku vône zdarma, ktorý nájdete v tomto balení vreciek, vložte alebo vsypte (záleží na druhu vône) do prázdneho vrecka pred vysávaním. Granulované vône môžete jednoducho vysypať na zem a vysať.   Ďalšie vône na spríjemnenie vysávania a osvieženie vzduchu v byte alebo kancelárií dodávame vo forme granuliek, tyčiniek či voňavých perličiek. Stačí si vybrať tu, ktorá je pre vás tá najpríjemnejšia….
Výhody vreciek z netkanej textílie:
Vyššia pevnosť –  vrecka sú podstatne pevnejšie, v prípade nasatia kamienkov či ostrejších predmetov, tak nedochádza k ich pretrhnutiu. Odolnosť pri nasatí vody – nasatá zvyšková tekutina papierové vrecko navlhčí a oslabené miesto je vysoko náchylné k pretrhnutiu. Vrecká z netkanej textílie túto vlastnosť eliminujú. Lepšia filtračná schopnosť – syntetický materiál vrecka do vysávača zaistí lepšiu kvalitu filtrácie (odfiltruje až 99% častíc o veľkosti jeden mikrón), a to až o 40% viac oproti papierovému vrecku.  Väčší objem – vďaka netkanej textílii sa vrecko prispôsobí svojmu priestoru a nasaje minimálne o 15% viac nečistôt než papierové vrecko. Dlhšia životnosť – postupným naplnením papierového vrecka klesá jeho filtračná schopnosť. U vrecka z netkanej textílie nedochádza k upchávaniu pórov a vrecká tým poskytujú až o 50% dlhšiu životnosť a tak neznižujú účinnosť vysávania.
POZOR! Tieto vrecká nepoužívajte na odsávanie stavebného prachu (vŕtanie, brúsenie, murárske práce) ani do nich nevysávajte popol z krbu! Môže dôjsť ku zničeniu Vášho vysávača. Veľmi žiadaný produkt môžete získať taktiež tu na stránkach v obľúbenej sekcii vrecká do vysávačov! Pozrite sa na výnimočné kusy zo spomínanej sekcie za rozumné peniaze! To nie je všetko, nebojte sa, máme toho viac! Pozrite sa tiež na ďalšie skvelé kúsky od dodávateľa Jolly. Nájdete ich nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Tento výnimočný výrobca Jolly pre svojich zákazníkov ponúka špičkový tovar.

Tento akčný a v zľave produkt Vrecká do vysávača JOLLY H26MAX od skvelého a známeho výrobcu Jolly získate tu teraz práve za neuveriteľne výhodnú cenu! Momentálne v akcii za 8 EUR.