Vrecká do vysávača JOLLY H27

Vrecká do vysávača z viacvrstvového filtračného papiera + vône do vysávača zadarmo pre vysávače značky Hoover Athyss a Hoost. Vzorku vône zdarma,... viac informácií »
Vrecká do vysávača JOLLY
Značka: Jolly
6 EUR
Overiť dostupnosť »
Vrecká do vysávača z viacvrstvového filtračného papiera + vône do vysávača zadarmo pre vysávače značky Hoover Athyss a Hoost. Vzorku vône zdarma,...

Vrecká do vysávača z viacvrstvového filtračného papiera + vône do vysávača zadarmo pre vysávače značky Hoover Athyss a Hoost.
Vzorku vône zdarma, ktorý nájdete v tomto balení vreciek, vložte alebo vsypte (záleží na druhu vône) do prázdneho vrecka pred vysávaním. Granulované vône môžete jednoducho vysypať na zem a vysať.   Ďalšie vône na spríjemnenie vysávania a osvieženie vzduchu v byte alebo kancelárií dodávame vo forme granuliek, tyčiniek či voňavých perličiek. Stačí si vybrať tu, ktorá je pre vás tá najpríjemnejšia….
Žiadaný produkt Vrecká do vysávača JOLLY H27 máte možnosť nakúpiť okrem iného u nás umiestnený v rubrike vrecká do vysávačov. Teraz môžete nájsť ešte iné produkty z tejto kateógrie za výhodnú cenu. Vehlasný dodávateľ Jolly vám môže ponúknuť skvelý sortiment. Nakupujte, kým je tovar sladom!

Veľmi obľúbený produkt Vrecká do vysávača JOLLY H27 od známej spoločnosti Jolly zaobstaráte v našej aktuálnej ponuke za outletovú cenu! Teraz za 6 EUR.