Vrecká do vysávača JOLLY HU4MAX

Úplne jedinečný výrobok Vrecká do vysávača JOLLY dostanete jednoducho na webe umiestnený v sekcii vrecká do vysávačov! Teraz si môžete zaobstarať... viac informácií »
Vrecká do vysávača JOLLY
Značka: Jolly
4 EUR
Overiť dostupnosť »
Úplne jedinečný výrobok Vrecká do vysávača JOLLY dostanete jednoducho na webe umiestnený v sekcii vrecká do vysávačov! Teraz si môžete zaobstarať...

Úplne jedinečný výrobok Vrecká do vysávača JOLLY dostanete jednoducho na webe umiestnený v sekcii vrecká do vysávačov! Teraz si môžete zaobstarať ešte ďalšie produkty v spomínanej rubrike za úplne najnižšiu cenu. Významný výrobca Jolly pre svojich zákazníkov ponúka kvalitné výrobky. Presvedčte sa sami! To však nie je všetko, nebojte sa, máme toho viac! Samozrejme, máme v ponuke ďalší tovar od značky Jolly. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie. Alternatívne vrecká vyrobené z kvalitnej netkanej textílie vhodné pre vysávače Hyundai VPC200 + vône do vysávača zadarmo.
Vzorku vône zdarma, ktorý nájdete v tomto balení vreciek, vložte alebo vsypte (záleží na druhu vône) do prázdneho vrecka pred vysávaním. Granulované vône môžete jednoducho vysypať na zem a vysať.   Ďalšie vône na spríjemnenie vysávania a osvieženie vzduchu v byte alebo kancelárií dodávame vo forme granuliek, tyčiniek či voňavých perličiek. Stačí si vybrať tu, ktorá je pre vás tá najpríjemnejšia….Vrecká do vysávačov vyrobené z viacvrstvovej netkanej textílie sú ďalšou generáciou vreciek, ktorá celkom nahradzuje, a svojimi vlastnosťami prekonáva papierové vrecká.
Výhody vreciek z netkanej textílie:
Vyššia pevnosť –  vrecka sú podstatne pevnejšie, v prípade nasatia kamienkov či ostrejších predmetov, tak nedochádza k ich pretrhnutiu. Odolnosť pri nasatí vody – nasatá zvyšková tekutina papierové vrecko navlhčí a oslabené miesto je vysoko náchylné k pretrhnutiu. Vrecká z netkanej textílie túto vlastnosť eliminujú. Lepšia filtračná schopnosť – syntetický materiál vrecka do vysávača zaistí lepšiu kvalitu filtrácie (odfiltruje až 99% častíc o veľkosti jeden mikrón), a to až o 40% viac oproti papierovému vrecku.  Väčší objem – vďaka netkanej textílii sa vrecko prispôsobí svojmu priestoru a nasaje minimálne o 15% viac nečistôt než papierové vrecko. Dlhšia životnosť – postupným naplnením papierového vrecka klesá jeho filtračná schopnosť. U vrecka z netkanej textílie nedochádza k upchávaniu pórov a vrecká tým poskytujú až o 50% dlhšiu životnosť a tak neznižujú účinnosť vysávania.

Akčný a v zľave výrobok Vrecká do vysávača JOLLY HU4MAX od našej známej značky Jolly získate práve tu trvalo výhodne. Teraz za akčnú cenu 4 EUR.