Vrecká do vysávača JOLLY KAR2

Alternatívné vrecká vyrobené z filtračného papiera vhodné pre vysávače Kärcher + vône do vysávača zadarmo. Vzorku vône zdarma, ktorý nájdete... viac informácií »
Vrecká do vysávača JOLLY
Značka: Jolly
7 EUR
Overiť dostupnosť »
Alternatívné vrecká vyrobené z filtračného papiera vhodné pre vysávače Kärcher + vône do vysávača zadarmo. Vzorku vône zdarma, ktorý nájdete...

Alternatívné vrecká vyrobené z filtračného papiera vhodné pre vysávače Kärcher + vône do vysávača zadarmo.
Vzorku vône zdarma, ktorý nájdete v tomto balení vreciek, vložte alebo vsypte (záleží na druhu vône) do prázdneho vrecka pred vysávaním. Granulované vône môžete jednoducho vysypať na zem a vysať.   Ďalšie vône na spríjemnenie vysávania a osvieženie vzduchu v byte alebo kancelárií dodávame vo forme granuliek, tyčiniek či voňavých perličiek. Stačí si vybrať tu, ktorá je pre vás tá najpríjemnejšia…. Obľúbený tovar Vrecká do vysávača JOLLY KAR2 môžete nájsť už dnes na našich stránkach v obľúbenej rubrike vrecká do vysávačov! Teraz kúpite unikátne produkty z našej sekcie za výhodnú cenu. Značka Jolly pre svojich zákazníkov ponúka vynikajúci sortiment Však to vidíte sami. Ale to nie je všetko, u nás vám ponúkneme viac. U nás nájdete ďalšie vybrané kúsky od dodávateľa Jolly. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Tento vynikajúci produkt Vrecká do vysávača JOLLY KAR2 od poprednej značky Jolly môžete si kúpiť tady teraz za mimoriadne nízku cenu! V súčasnosti za cenu 7 EUR.