Vrecká do vysávača JOLLY KAR4 MAX

Tento unikátny produkt Vrecká do vysávača JOLLY KAR4 máte možnosť nájsť bez problémov tu na webe v obľúbenej kategórii vrecká do vysávačov!... viac informácií »
Vrecká do vysávača JOLLY KAR4
Tento unikátny produkt Vrecká do vysávača JOLLY KAR4 máte možnosť nájsť bez problémov tu na webe v obľúbenej kategórii vrecká do vysávačov!...

Tento unikátny produkt Vrecká do vysávača JOLLY KAR4 máte možnosť nájsť bez problémov tu na webe v obľúbenej kategórii vrecká do vysávačov! Máme pre vás unikátne kúsky z tejto známej kategórie za super peniaze. Alternatívne vrecká do vysávača z kvalitnej viacvrstvovej netkanej textílie sú vhodné ako náhradné vrecká pre vysávače Kärcher + vône zadarmo ako bonus pre vaše príjemnejšie vysávanie.
Vzorku vône zdarma, ktorý nájdete v tomto balení vreciek, vložte alebo vsypte (záleží na druhu vône) do prázdneho vrecka pred vysávaním. Granulované vône môžete jednoducho vysypať na zem a vysať.   Ďalšie vône na spríjemnenie vysávania a osvieženie vzduchu v byte alebo kancelárií dodávame vo forme granuliek, tyčiniek či voňavých perličiek. Stačí si vybrať tu, ktorá je pre vás tá najpríjemnejšia….
Výhody vreciek z netkanej textílie:
Vyššia pevnosť –  vrecka sú podstatne pevnejšie, v prípade nasatia kamienkov či ostrejších predmetov, tak nedochádza k ich pretrhnutiu. Odolnosť pri nasatí vody – nasatá zvyšková tekutina papierové vrecko navlhčí a oslabené miesto je vysoko náchylné k pretrhnutiu. Vrecká z netkanej textílie túto vlastnosť eliminujú. Lepšia filtračná schopnosť – syntetický materiál vrecka do vysávača zaistí lepšiu kvalitu filtrácie (odfiltruje až 99% častíc o veľkosti jeden mikrón), a to až o 40% viac oproti papierovému vrecku.  Väčší objem – vďaka netkanej textílii sa vrecko prispôsobí svojmu priestoru a nasaje minimálne o 15% viac nečistôt než papierové vrecko. Dlhšia životnosť – postupným naplnením papierového vrecka klesá jeho filtračná schopnosť. U vrecka z netkanej textílie nedochádza k upchávaniu pórov a vrecká tým poskytujú až o 50% dlhšiu životnosť a tak neznižujú účinnosť vysávania.

Úplne jedinečný produkt Vrecká do vysávača JOLLY KAR4 MAX od obľúbenej značky Jolly pohodlne dostanete v súčasnosti za dobrú cenu. V súčasnosti za 8 EUR.