Vrecká do vysávača JOLLY LUX2MAX

Náhradné vrecká z netkanej textile Jolly LUX2MAX pre vysávače LUX.Vzorku vône zdarma, ktorý nájdete v tomto balení vreciek, vložte alebo vsypte... viac informácií »
Vrecká do vysávača JOLLY
Značka: Jolly
8,89 EUR
Overiť dostupnosť »
Náhradné vrecká z netkanej textile Jolly LUX2MAX pre vysávače LUX.Vzorku vône zdarma, ktorý nájdete v tomto balení vreciek, vložte alebo vsypte...

Náhradné vrecká z netkanej textile Jolly LUX2MAX pre vysávače LUX.Vzorku vône zdarma, ktorý nájdete v tomto balení vreciek, vložte alebo vsypte (záleží na druhu vône) do prázdneho vrecka pred vysávaním. Granulované vône môžete jednoducho vysypať na zem a vysať.   Ďalšie vône na spríjemnenie vysávania a osvieženie vzduchu v byte alebo kancelárií dodávame vo forme granuliek, tyčiniek či voňavých perličiek. Stačí si vybrať tu, ktorá je pre vás tá najpríjemnejšia….Sú vhodné pre modely:LUX D 815; D 820; D 820 B; D 820 M; Lux 1 Royal; Lux Royal Classic; Org. Gr. LUX1Výhody vreciek z netkanej textílie:
Vyššia pevnosť –  vrecka sú podstatne pevnejšie, v prípade nasatia kamienkov či ostrejších predmetov, tak nedochádza k ich pretrhnutiu. Odolnosť pri nasatí vody – nasatá zvyšková tekutina papierové vrecko navlhčí a oslabené miesto je vysoko náchylné k pretrhnutiu. Vrecká z netkanej textílie túto vlastnosť eliminujú. Lepšia filtračná schopnosť – syntetický materiál vrecka do vysávača zaistí lepšiu kvalitu filtrácie (odfiltruje až 99% častíc o veľkosti jeden mikrón), a to až o 40% viac oproti papierovému vrecku.  Väčší objem – vďaka netkanej textílii sa vrecko prispôsobí svojmu priestoru a nasaje minimálne o 15% viac nečistôt než papierové vrecko. Dlhšia životnosť – postupným naplnením papierového vrecka klesá jeho filtračná schopnosť. U vrecka z netkanej textílie nedochádza k upchávaniu pórov a vrecká tým poskytujú až o 50% dlhšiu životnosť a tak neznižujú účinnosť vysávania.POZOR!                                                    
Tieto vrecká nepoužívajte na odsávanie stavebného prachu (vŕtanie, brúsenie, murárske práce) ani do nich nevysávajte popol z krbu! Môže dôjsť ku zničeniu Vášho vysávača.
 
Vynikajúci tovar Vrecká do vysávača JOLLY môžete zaobstarať ľahko tu u nás v sekcii vrecká do vysávačov. Teraz kúpite obľúbené výrobky v spomínanej kategórii vo výpredajovej akcii. Obľúbená značka Jolly pre svojich zákazníkov poskytuje kvalitný sortiment. Zaobstarajte si super produkty od tohto výrobcu!

Vynikajúci tovar Vrecká do vysávača JOLLY LUX2MAX od spoločnosti s úžasnou reputáciou Jolly je k dostaniu v našej aktuálnej ponuke za úžasnú cenu! Cena už od 8,89 EUR.