Vrecká do vysávača JOLLY ML2

Tento najpredávanejší produkt Vrecká do vysávača JOLLY ML2 nájdete taktiež tu na stránkach v populárnej sekcii vrecká do vysávačov! Vyberte si ... viac informácií »
Vrecká do vysávača JOLLY
Značka: Jolly
8 EUR
Overiť dostupnosť »
Tento najpredávanejší produkt Vrecká do vysávača JOLLY ML2 nájdete taktiež tu na stránkach v populárnej sekcii vrecká do vysávačov! Vyberte si ...

Tento najpredávanejší produkt Vrecká do vysávača JOLLY ML2 nájdete taktiež tu na stránkach v populárnej sekcii vrecká do vysávačov! Vyberte si obľúbené produkty zo spomínanej kategórie za super cenu! To však nie je všetko, máme toho pre vás viac! U nás v ponuke totiž nájdete ďalšie kúsky od výrobcu Jolly. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.
Alternatívne vrecká vhodné pre vysávače Miele. Vrecká sú vyrobené z viacvrstvového filtračného papiera. Ako alternatívu vámn odporučáme použiť vrecká VM 2 MAX z kvalitnej netkanej textílie za jedinečnú cenu.
Vzorku vône zdarma, ktorý nájdete v tomto balení vreciek, vložte alebo vsypte (záleží na druhu vône) do prázdneho vrecka pred vysávaním. Granulované vône môžete jednoducho vysypať na zem a vysať.   Ďalšie vône na spríjemnenie vysávania a osvieženie vzduchu v byte alebo kancelárií dodávame vo forme granuliek, tyčiniek či voňavých perličiek. Stačí si vybrať tu, ktorá je pre vás tá najpríjemnejšia….

Úplne unikátny produkt Vrecká do vysávača JOLLY ML2 od spoločnosti Jolly pohodlne dostanete teraz za skvelú cenu. Cena už od 8 EUR.