Vrecká do vysávača JOLLY MX10

Alternatívne vrecká dodávané značkou JOLLY z viacvrstvového filtračného papiera pre vysávače Moulinex Atmosphere.Vône do vysávača ako... viac informácií »
Vrecká do vysávača JOLLY
Značka: Jolly
8 EUR
Overiť dostupnosť »
Alternatívne vrecká dodávané značkou JOLLY z viacvrstvového filtračného papiera pre vysávače Moulinex Atmosphere.Vône do vysávača ako...

Alternatívne vrecká dodávané značkou JOLLY z viacvrstvového filtračného papiera pre vysávače Moulinex Atmosphere.Vône do vysávača ako darček!Vzorku vône zdarma, ktorý nájdete v tomto balení vreciek, vložte alebo vsypte (záleží na druhu vône) do prázdneho vrecka pred vysávaním. Granulované vône môžete jednoducho vysypať na zem a vysať.  Ďalšie vône na spríjemnenie vysávania a osvieženie vzduchu v byte alebo kancelárií dodávame vo forme granuliek, tyčiniek či voňavých perličiek. Stačí si vybrať tu, ktorá je pre vás tá najpríjemnejšia…. Tento vynikajúci tovar získate teraz u nás v rubrike vrecká do vysávačov. Pripravili sme pre vás obľúbené produkty zo spomínanej kategórie v akcii. Obľúbený výrobca zákazníkov Jolly má v stálej ponuke skvelý tovar Môžete sa sami presvedčiť u nás na webe.

Tento kvalitný a lacný kus Vrecká do vysávača JOLLY MX10 od známeho výrobcu Jolly jednoducho získate v našej internetovej ponuke lacno. Na našej stránke za 8 EUR.