Vrecká do vysávača JOLLY MX11

Vrecká do vysávača z viacvrstvového filtračného papiera dodávané zančkou JOLLY. Vrecká použijete na váš vysávač Moulinex Boogy, Compact de Luxe... viac informácií »
Vrecká do vysávača JOLLY
Značka: Jolly
6 EUR
Overiť dostupnosť »
Vrecká do vysávača z viacvrstvového filtračného papiera dodávané zančkou JOLLY. Vrecká použijete na váš vysávač Moulinex Boogy, Compact de Luxe...

Vrecká do vysávača z viacvrstvového filtračného papiera dodávané zančkou JOLLY. Vrecká použijete na váš vysávač Moulinex Boogy, Compact de Luxe a ďalšie typy.
V balení nájdete ako bonus jednu vôňu do vysávača zadarmo.
Vzorku vône zdarma, ktorý nájdete v tomto balení vreciek, vložte alebo vsypte (záleží na druhu vône) do prázdneho vrecka pred vysávaním. Granulované vône môžete jednoducho vysypať na zem a vysať.   Ďalšie vône na spríjemnenie vysávania a osvieženie vzduchu v byte alebo kancelárií dodávame vo forme granuliek, tyčiniek či voňavých perličiek. Stačí si vybrať tu, ktorá je pre vás tá najpríjemnejšia….
 
Kvalitný produkt Vrecká do vysávača JOLLY MX11 nájdete priamo na našom webe v sekcii vrecká do vysávačov! Získajte výnimočné produkty z tejto obľúbenej sekcie za outletovú cenu. To však nie je všetko, prichystali sme toho pre vás viac. Preskúmajte u nás taky ďalšie vybrané kúsky od značky Jolly. Ich výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Tento žiadaný tovar Vrecká do vysávača JOLLY MX11 od spoločnosti s úžasnou reputáciou Jolly ľahko môžete zaobstarať v súčasnosti za super peniaze. Práve teraz za 6 EUR.