Vrecká do vysávača JOLLY MX13

Náhradné vrecká do vysávača Moulinex Ventral, Krups. Vrecká sú z z viacvrstvového filtračného papiera a v balení nájdete aj jednu vôňu do... viac informácií »
Vrecká do vysávača JOLLY
Značka: Jolly
8 EUR
Overiť dostupnosť »
Náhradné vrecká do vysávača Moulinex Ventral, Krups. Vrecká sú z z viacvrstvového filtračného papiera a v balení nájdete aj jednu vôňu do...

Náhradné vrecká do vysávača Moulinex Ventral, Krups.
Vrecká sú z z viacvrstvového filtračného papiera a v balení nájdete aj jednu vôňu do vysávača ako bonus zadarmo.
Vzorku vône zdarma, ktorý nájdete v tomto balení vreciek, vložte alebo vsypte (záleží na druhu vône) do prázdneho vrecka pred vysávaním. Granulované vône môžete jednoducho vysypať na zem a vysať.   Ďalšie vône na spríjemnenie vysávania a osvieženie vzduchu v byte alebo kancelárií dodávame vo forme granuliek, tyčiniek či voňavých perličiek. Stačí si vybrať tu, ktorá je pre vás tá najpríjemnejšia…. Tento najpredávanejší tovar Vrecká do vysávača JOLLY MX13 možno nakúpiť okrem iného tu u nás v obľúbenej rubrike vrecká do vysávačov. Teraz získate nové produkty zo spomínanej rubriky za parádnu cenu! Ale to nie je koniec našej ponuky, u nás vám ponúkneme viac. Preskúmajte u nás taky viac vybraných výrobkov od dodávateľa Jolly. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu .

Tento exkluzívny tovar Vrecká do vysávača JOLLY MX13 originál od značky Jolly ľahko môžete zohnať práve teraz na našej webovej stránke naozaj výhodne. Cenovo vychádza na 8 EUR.