Vrecká do vysávača JOLLY MX14

Alternatívné vrecká do vysávača dodávané značkou JOLLY.  Vrecká sú z viacvrstvového filtračného papiera a sú vhodné pre celý rad vysávačov... viac informácií »
Vrecká do vysávača JOLLY
Značka: Jolly
9 EUR
Overiť dostupnosť »
Alternatívné vrecká do vysávača dodávané značkou JOLLY.  Vrecká sú z viacvrstvového filtračného papiera a sú vhodné pre celý rad vysávačov...

Alternatívné vrecká do vysávača dodávané značkou JOLLY. 
Vrecká sú z viacvrstvového filtračného papiera a sú vhodné pre celý rad vysávačov značek Kärcher, Moulinex, Hoover a dalších.
Vône do vysávača ako bonus zadarmo.
Vzorku vône zdarma, ktorý nájdete v tomto balení vreciek, vložte alebo vsypte (záleží na druhu vône) do prázdneho vrecka pred vysávaním. Granulované vône môžete jednoducho vysypať na zem a vysať.   Ďalšie vône na spríjemnenie vysávania a osvieženie vzduchu v byte alebo kancelárií dodávame vo forme granuliek, tyčiniek či voňavých perličiek. Stačí si vybrať tu, ktorá je pre vás tá najpríjemnejšia….
Tento kvalitný a žiadaný produkt Vrecká do vysávača JOLLY máte možnosť dostať taktiež na stránkach v populárnej kateogrii vrecká do vysávačov! Pozrite sa na kvalitné produkty zo spomínanej kategórie za neuveriteľne výhodnú cenu! Populárny výrobca Jolly poskytuje kvalitné výrobky. Nakupujte, kým je tovar sladom!

Tento unikátny produkt Vrecká do vysávača JOLLY MX14 originál od výrobcu Jolly máte možnosť nakúpiť tady teraz za priaznivú cenu. Stojí teraz u nás 9 EUR.